theatre performance Золотой цыпленок in Kyiv

Золотой цыпленок

Kyiv, 19 February 2017 , 11:30
Творческая мастерская Театр Марионеток Творческая мастерская Театр Марионеток
ул. Грушевского, 1А
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Це невелика історія про великі почуття і велике перетворення. Не розкриваючи інтригу, скажемо тільки, що ця вистава обовʼязково зачепить Вас за живе. Адже в ній піде мова про справжні любов і дружбу, про справжню родину. А також про справжні випробування, які виникають на шляху до осягнення простих, але надважливих для всіх нас категорій та істин, які по суті є тим, що ми називаємо людяністю. Вистава створена за казкою Володимира Орлова. Для дітей від 5-ти років з батьками Режисер - Михайло ЯремчукХудожник - Тетяна ТорбенкоРолі виконують:Курча - Мальвіна Салійчук,Півник - Олександр КалашВовк - Борис Книженко, Вадим КожевніковЛиcиця - Леся Чеверноженко

Order and buy tickets on Золотой цыпленок you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Золотой цыпленок in Kyiv will held 19 February 2017 , 11:30, Творческая мастерская Театр Марионеток.

Це невелика історія про великі почуття і велике перетворення. Не розкриваючи інтригу, скажемо тільки, що ця вистава обовʼязково зачепить Вас за живе. Адже в ній піде мова про справжні любов і дружбу, про справжню родину. А також про справжні випробування, які виникають на шляху до осягнення простих, але надважливих для всіх нас категорій та істин, які по суті є тим, що ми називаємо людяністю.
Вистава створена за казкою Володимира Орлова.

Для дітей від 5-ти років з батьками

Режисер - Михайло Яремчук
Художник - Тетяна Торбенко

Ролі виконують:
Курча - Мальвіна Салійчук,
Півник - Олександр Калаш
Вовк - Борис Книженко, Вадим Кожевніков
Лиcиця - Леся Чеверноженко

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber