theatre performance My honey, or Wizards in a new way in Kyiv

My honey, or Wizards in a new way

Kyiv, 11 January 2018 , 19:00
Actor's House Actor's House
ул. Ярославов Вал, 7
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Диво справжнього кохання! 7 історій про кохання в новорічній музичній ліричній комедії з елементами стендапу в авторській моновиставі Світлани Островської. Наближається Новий рік! І вже ліхтарики світять якось особливо. І вже, коли йдеш в магазин просто за хлібом повертаєшся з якимось подаруночком для друзів. І вже починаєш читати гороскопи, навіть якщо не довіряєш їм. І вже думаєш, що приготувати, навіть якщо на дієті, що одягти, навіть коли залишаєшся вдома. І вже тільки про одне не хочеться думати зовсім. І вже тільки одне питання залишається без відповіді… З ким зустрічати Новий рік, якщо зустрічати його нема з ким?! Що ж буде робити наша героїня? Чи встигне зустріти свого єдиного і саме до 31-го грудня?! На вас чекає: яскравий перфоменс, учасниками і головними героями якого стають і глядачі;улюблені пісні із кінофільму «Чародії»;авторські музичні історії про кохання;іскрометні життєві стендап-монологи;одеський запал та гумор;чарівність новорічних свят;у фіналі — справжнє шампанське!Автор сценарія: Світлана ОстровськаРежисер: Наталія Яновська Світлана Островська — перший головний редактор COSMOPOLITAN Україна, головний редактор жіночого глянцевого журналу WELLNESS, автор чотирьох сольних альбомів, поетеса і композиторка, виконавиця власних пісень, лауреат пісенного конкурсу «Шлягер року». Тривалість вистави-концерту: 1 год. 30 хв.


Order and buy tickets on My honey, or Wizards in a new way you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance My honey, or Wizards in a new way in Kyiv will held 11 January 2018 , 19:00, Actor's House.

Диво справжнього кохання!

7 історій про кохання в новорічній музичній ліричній комедії з елементами стендапу в авторській моновиставі Світлани Островської.

Наближається Новий рік! І вже ліхтарики світять якось особливо. І вже, коли йдеш в магазин просто за хлібом повертаєшся з якимось подаруночком для друзів. І вже починаєш читати гороскопи, навіть якщо не довіряєш їм. І вже думаєш, що приготувати, навіть якщо на дієті, що одягти, навіть коли залишаєшся вдома. І вже тільки про одне не хочеться думати зовсім. І вже тільки одне питання залишається без відповіді… З ким зустрічати Новий рік, якщо зустрічати його нема з ким?!

Що ж буде робити наша героїня? Чи встигне зустріти свого єдиного і саме до 31-го грудня?!

На вас чекає:

яскравий перфоменс, учасниками і головними героями якого стають і глядачі;
улюблені пісні із кінофільму «Чародії»;
авторські музичні історії про кохання;
іскрометні життєві стендап-монологи;
одеський запал та гумор;
чарівність новорічних свят;
у фіналі — справжнє шампанське!
Автор сценарія: Світлана Островська
Режисер: Наталія Яновська

Світлана Островська — перший головний редактор COSMOPOLITAN Україна, головний редактор жіночого глянцевого журналу WELLNESS, автор чотирьох сольних альбомів, поетеса і композиторка, виконавиця власних пісень, лауреат пісенного конкурсу «Шлягер року».

Тривалість вистави-концерту: 1 год. 30 хв.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber