Set Kyiv by default? Yes, I agree / No thanks
1, 2 and 9 May — call-center is work from 11:00 to 17:00
theatre performance A forgotten love story in Kyiv

A forgotten love story

Kyiv, 19 February 2017 , 19:00
Театр Золотые Ворота Театр Золотые Ворота
ул. Шелковичная, 7-а (помещение Театра пластической драмы)
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 30.04, 04.05
автор: Олександр Купрін режисер: Іван Уривський актори: Олексій Нагрудний, Дмитро Олійник, Анастасія Салата, Христина Федорак жанр: містична сага тривалість: 80 хв. обмеження по віку: 14 На Поліссі, у глушині нудьгує і нудиться далеко від столиці Іван Тимофійович. Багато таємниць зберігають поліські жителі, і одна з них про вигнанців – стару бабу Мануйлиху та її внучку Олесю, чаклунок, що живуть у лісі серед боліт. Зустріч Івана та Олесі випадкова, як, напевно, випадкові і самі почуття, що виникли між ними… Це містична історія про те, як людину наздоганяє її минуле. «В спектакле, несомненно, заметны трепетное отношение к взятому материалу, а также любовь к мистике и склонность к романтизации ее создателей… Это легкий, приятный нарратив, подкупающий своим милозвучным языком» (Юлия Бирзул, vomne.net).

Order and buy tickets A forgotten love story can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Theatre performance Забытая история любви in Kyiv will held 19 February 2017 , 19:00.

автор: Олександр Купрін

режисер: Іван Уривський

актори: Олексій Нагрудний, Дмитро Олійник, Анастасія Салата, Христина Федорак

жанр: містична сага

тривалість: 80 хв.

обмеження по віку: 14

На Поліссі, у глушині нудьгує і нудиться далеко від столиці Іван Тимофійович. Багато таємниць зберігають поліські жителі, і одна з них про вигнанців – стару бабу Мануйлиху та її внучку Олесю, чаклунок, що живуть у лісі серед боліт. Зустріч Івана та Олесі випадкова, як, напевно, випадкові і самі почуття, що виникли між ними…

Це містична історія про те, як людину наздоганяє її минуле.

«В спектакле, несомненно, заметны трепетное отношение к взятому материалу, а также любовь к мистике и склонность к романтизации ее создателей… Это легкий, приятный нарратив, подкупающий своим милозвучным языком» (Юлия Бирзул, vomne.net).

Details
Hide
Details
 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram