Set Kyiv by default? Yes, I agree / No thanks
1, 2 and 9 May — call-center is work from 11:00 to 17:00
Concert To children with love in Kyiv

To children with love

Kyiv, 19 February 2017 , 12:00
Freedom Freedom
ул. Кирилловская, 134
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Шановні гості! "FREEDOM EVENT HALL" та сучасна школа мистецтв «Alice White School» запрошує всіх на святковий концерт «З любов`ю до дітей» на честь Дня святого Валентина, який відбудеться 19 лютого о 12:00! На всіх маленьких гостей, а також на їх батьків, чекає цікава шоу програма, за участю жвавих підростаючих талантів та зірок естради! Виступи колективу «Rizoma Kids» та студії естрадно-спортивного танцю «Show Dance Club» вразять Вас і Вашу дитину яскравими номерами, а чемпіонки України з естетичної гімнастики «Гранд» - гарантовано здивують своїм умінням та майстерністю. Приєднуйтесь до світу дитячих мрій та завітайте на концертну програму «З любов`ю до дітей», адже це чудова подія, котру варто розділити із своєю родиною! Ми чекаємо саме на Вас!

Order and buy tickets To children with love can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Concert С любовью к детям in Kyiv will held 19 February 2017 , 12:00.

Шановні гості!

"FREEDOM EVENT HALL" та сучасна школа мистецтв «Alice White School» запрошує всіх на святковий концерт «З любов`ю до дітей» на честь Дня святого Валентина, який відбудеться 19 лютого о 12:00! На всіх маленьких гостей, а також на їх батьків, чекає цікава шоу програма, за участю жвавих підростаючих талантів та зірок естради! Виступи колективу «Rizoma Kids» та студії естрадно-спортивного танцю «Show Dance Club» вразять Вас і Вашу дитину яскравими номерами, а чемпіонки України з естетичної гімнастики «Гранд» - гарантовано здивують своїм умінням та майстерністю. Приєднуйтесь до світу дитячих мрій та завітайте на концертну програму «З любов`ю до дітей», адже це чудова подія, котру варто розділити із своєю родиною! Ми чекаємо саме на Вас!

 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram