theatre performance Yuriy Zvonar in Kyiv

Yuriy Zvonar

Kyiv, 03 December 2017 , 19:00
Театр «Актор» Театр «Актор»
вул. Велика Житомирська, 40
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Музичний погляд на буденне життя На межі етно, року, джазу та електронного звучання – сучасне життя, перекладене мовою музики від композитора Театру «Актор» Юрія Звонаря. Тут зазвучить правда, яку кожен з нас лише передчуває. Концерт проходить у рамках авторського проекту «ART люди», що об’єднує музикантів, художників, артистів - людей, яким є що сказати. Неймовірні електронні перфоманси та строкаті ритмічні рифи – 3 грудня у театрі «Актор». У концерті беруть участь актори театру та кіно: Ксенія Вертинська, Олександр Жила, Петро Русанєнко.


Order and buy tickets on Yuriy Zvonar you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Yuriy Zvonar in Kyiv will held 03 December 2017 , 19:00, Театр «Актор».

Музичний погляд на буденне життя

На межі етно, року, джазу та електронного звучання – сучасне життя, перекладене мовою музики від композитора Театру «Актор» Юрія Звонаря. Тут зазвучить правда, яку кожен з нас лише передчуває.

Концерт проходить у рамках авторського проекту «ART люди», що об’єднує музикантів, художників, артистів - людей, яким є що сказати.

Неймовірні електронні перфоманси та строкаті ритмічні рифи – 3 грудня у театрі «Актор».

У концерті беруть участь актори театру та кіно: Ксенія Вертинська, Олександр Жила, Петро Русанєнко.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber