Concert Yegor Gray in Kyiv

Yegor Gray

Kyiv, 30 December 2016 , 19:00
BelEtage BelEtage
ул. Шота Руставели, 16а
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Після феєричної презентації своєї нової шоу-програми «Співати, щоб жити» та сольного концерту в рідному місті Дніпро молодий співак YEGOR GRAY порадує своїх шанувальників ще одним не менш гучним сольним концертом - "Новорічна містерія" Музичний супровід здійснюватиме оркестр під керівництвом Дмитра Антонюка.УВАГА! Кожному гостю - шампанське - у подарунок :)Організатор концерту: продюсер Ігор Дем’яненко Нагадаємо, що YEGOR GRAY увірвався до українського шоу-бізнесу з піснею «Я с тобой», яка потрапила в ротацію топових радіостанцій країни. З часу своєї презентації в новому незвичайному і загадковому образі, співак встиг випустити немалу кількість нових хітів, якими його шанувальники матимуть змогу насолодитися на концерті.


Order and buy tickets on Yegor Gray you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Yegor Gray in Kyiv will held 30 December 2016 , 19:00, BelEtage.

Після феєричної презентації своєї нової шоу-програми «Співати, щоб жити» та сольного концерту в рідному місті Дніпро молодий співак YEGOR GRAY порадує своїх шанувальників ще одним не менш гучним сольним концертом - "Новорічна містерія"
Музичний супровід здійснюватиме оркестр під керівництвом Дмитра Антонюка.
УВАГА! Кожному гостю - шампанське - у подарунок :)
Організатор концерту: продюсер Ігор Дем’яненко

Нагадаємо, що YEGOR GRAY увірвався до українського шоу-бізнесу з піснею «Я с тобой», яка потрапила в ротацію топових радіостанцій країни. З часу своєї презентації в новому незвичайному і загадковому образі, співак встиг випустити немалу кількість нових хітів, якими його шанувальники матимуть змогу насолодитися на концерті.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber