sport event WWFC 10 in Kyiv - 1

WWFC 10

Kyiv, 24 March 2018 , 17:30
Kiev Palace of Sports Kiev Palace of Sports
пл. Спортивная, 1
Kyiv
+380445905555
99 - 1990 UAH
Left to event:
2018
2
24
17
30
  • Minutes
  • Hours
  • Days
WWFC 10 Fight Night – це нове слово в розважальній індустрії України! 24 березня у Київському Палаці спорту відбудеться масштабний ювілейний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC 10.Вас чекають ексклюзивні фотозони, розіграші, інтерактиви, яскрава шоу-програма та видовищні поєдинки. Головною подією ювілейного 10 турніру будуть бої за титули чемпіона світу WWFC.Цього разу свої титули захищатимуть чинні чемпіони світу за версією WWFC Сергій Співак та брати Хасан і Хусейн Асхабови.Для всіх гостей VIP-зони буде працювати закритий VIP – Lounge, в якому настрій свята підтримають модні DJ та MC, а також вишуканий фуршет з найкращими коктейлями від генерального партнера турніру - міжнародного бренду «Nemiroff». Особливі привілеї для гостей Vip Gold та Vip Platinum  -  вечірка Afterparty разом з чемпіонами турніру та зірковими гостями!

Order and buy tickets on WWFC 10 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Sport event WWFC 10 in Kyiv will held 24 March 2018 , 17:30, Kiev Palace of Sports.

WWFC 10 Fight Night – це нове слово в розважальній індустрії України!

24 березня у Київському Палаці спорту відбудеться масштабний ювілейний турнір зі змішаних єдиноборств WWFC 10.

Вас чекають ексклюзивні фотозони, розіграші, інтерактиви, яскрава шоу-програма та видовищні поєдинки. Головною подією ювілейного 10 турніру будуть бої за титули чемпіона світу WWFC.
Цього разу свої титули захищатимуть чинні чемпіони світу за версією WWFC Сергій Співак та брати Хасан і Хусейн Асхабови.

Для всіх гостей VIP-зони буде працювати закритий VIP – Lounge, в якому настрій свята підтримають модні DJ та MC, а також вишуканий фуршет з найкращими коктейлями від генерального партнера турніру - міжнародного бренду «Nemiroff».

Особливі привілеї для гостей Vip Gold та Vip Platinum  -  вечірка Afterparty разом з чемпіонами турніру та зірковими гостями!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber