Concert Winter Wonderland in Kyiv

Winter Wonderland

Kyiv, 11 January 2018 , 20:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Зима – дивовижна пора року. Caribbean Club Concert Hall – дивовижне місце. Не дивно, що саме тут 11 січня пройде найчарівніший новорічний концерт Winter Wonderland. За музику і магічну атмосферу відповідатимуть Надія Миколаєва і Imaginarium. Від цих пісень, у якому б настрої ви не були, теплішає на душі. Вони дарують відчуття свята і нібито огортають чарами. Від них загоряються очі і з'являються посмішки на обличчях. Вони і справді дарують чудеса. Мова, звичайно, про новорічні пісні в стилі джаз, які ви почуєте цього вечора. Ви запитаєте, чому така назва? Легендарна композиція «Winter Wonderland» прозвучить на концерті разом з іншими, як рідкісними, так і дуже відомими піснями 30-50-х років. Пориньте у чарівну країну новорічного джазу в компанії кращих українських музикантів! 11 січня в Caribbean Club Concert Hall! Автори і виконавці концерту «Winter Wonderland»: Надія Миколаєва - вокал, терменвокс Наталя Лебедєва - клавіші Валентин Корнієнко - бас Євген Добровольський - вібрафон Роман Гуменюк - барабани


Order and buy tickets on Winter Wonderland you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Winter Wonderland in Kyiv will held 11 January 2018 , 20:00, CARIBBEAN club.

Зима – дивовижна пора року. Caribbean Club Concert Hall – дивовижне місце. Не дивно, що саме тут 11 січня пройде найчарівніший новорічний концерт Winter Wonderland. За музику і магічну атмосферу відповідатимуть Надія Миколаєва і Imaginarium.

Від цих пісень, у якому б настрої ви не були, теплішає на душі. Вони дарують відчуття свята і нібито огортають чарами. Від них загоряються очі і з'являються посмішки на обличчях. Вони і справді дарують чудеса. Мова, звичайно, про новорічні пісні в стилі джаз, які ви почуєте цього вечора.

Ви запитаєте, чому така назва? Легендарна композиція «Winter Wonderland» прозвучить на концерті разом з іншими, як рідкісними, так і дуже відомими піснями 30-50-х років.

Пориньте у чарівну країну новорічного джазу в компанії кращих українських музикантів! 11 січня в Caribbean Club Concert Hall!

Автори і виконавці концерту «Winter Wonderland»:

Надія Миколаєва - вокал, терменвокс

Наталя Лебедєва - клавіші

Валентин Корнієнко - бас

Євген Добровольський - вібрафон

Роман Гуменюк - барабани

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber