Concert Climbing (Oleg Atamanov) in Kyiv

Climbing (Oleg Atamanov)

Kyiv, 26 November 2017 , 16:00
House of Architect House of Architect
ул. Бориса Гринченко, 7
Kyiv
+380445905555
Sales closed
«Узыходжаньне» Так називається концертна програма, котрою Співець-Сказитель Олег Атаманов завершує 20-річчя славної Путі дорогами і вісями Рідної Землі. Двадцять лет… Ни много, и ни мало…И я снова Радостью делюсьС теми, с кем Дорога воссияла,И кого я искренне люблю. Дорогі шанувальники Творчості Пісняра! Наші Дороги можуть перетинатися тільки на Вершинах, які підкорюються Могутньому Духу Оновлення. Почути його Поклик у собі – Велике Щастя, уся безкінечна повнота якого пізнається тільки на Путі. Голос Олега Володимировича, його Пісні – це Поклик Неньки-Життя до своїх Дітей, до тих, кому вона дарувала Джерело Вічної Молодості, «чтоб Души пробуждались и, выйдя из чертогов, в открытых Сердцу Далях узрели Путь они, и Светлая Надежда их позвала в Дорогу, чтобы навеки с Миром Счастливых породнить». Зрозуміти і сприйняти його Місію, навіть прослухавши всі 85 альбомів, записаних протягом двадцяти років, непросто, тому що це – Сходинки Зростання Душі, а значить – Випробування Сили Духу і Волі; бути поряд, підкорюючи Вершини, допомагати один одному, коли важко, коли назустріч – лавини ненависті і зради, це складніше, ніж вважати себе «спасителем», «обраним» серед тих, хто несе Знамено Перетворення і творить Добро. Споживачів, котрі пробивають стіни відформатованої спільноти, завжди було менше, але їхнє завдання не рятувати Світи, а відкрити всі «вікна і двері» для Хвиль Змін і допомогти людській Душі усвідомити Божественну Силу своєї Унікальності, здатної творити Дива і втілювати на Землі Світлі Задуми Життя. І якого б важкою не була Путь Співця, котрий вболіває за Правду і Совість, за Волю і Справедливість, його Пісні звучать сьогодні по всій Планеті і над нею, стверджуючи один з привілеїв, даний тим, кому довірена Мрія, щоб її Щасливі Паростки продовжували у Небо проростати – От земли до Солнца, в Безконечность,Оглашая Песней Звёздный Сад,Где она – Цветок на Древе Вечности,Над которым Ангелы парят. Друзі! Путь до Вершин відкрита. Віра, Надія, Любов – завжди з нами і за нас, тому що «ліпити своє Щастя» - Смисл нашого Життя і Вічної Путі.


Order and buy tickets on Climbing (Oleg Atamanov) you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Climbing (Oleg Atamanov) in Kyiv will held 26 November 2017 , 16:00, House of Architect.

«Узыходжаньне»

Так називається концертна програма, котрою Співець-Сказитель Олег Атаманов завершує 20-річчя славної Путі дорогами і вісями Рідної Землі.

Двадцять лет… Ни много, и ни мало…
И я снова Радостью делюсь
С теми, с кем Дорога воссияла,
И кого я искренне люблю.

Дорогі шанувальники Творчості Пісняра! Наші Дороги можуть перетинатися тільки на Вершинах, які підкорюються Могутньому Духу Оновлення.

Почути його Поклик у собі – Велике Щастя, уся безкінечна повнота якого пізнається тільки на Путі. Голос Олега Володимировича, його Пісні – це Поклик Неньки-Життя до своїх Дітей, до тих, кому вона дарувала Джерело Вічної Молодості, «чтоб Души пробуждались и, выйдя из чертогов, в открытых Сердцу Далях узрели Путь они, и Светлая Надежда их позвала в Дорогу, чтобы навеки с Миром Счастливых породнить».

Зрозуміти і сприйняти його Місію, навіть прослухавши всі 85 альбомів, записаних протягом двадцяти років, непросто, тому що це – Сходинки Зростання Душі, а значить – Випробування Сили Духу і Волі; бути поряд, підкорюючи Вершини, допомагати один одному, коли важко, коли назустріч – лавини ненависті і зради, це складніше, ніж вважати себе «спасителем», «обраним» серед тих, хто несе Знамено Перетворення і творить Добро.

Споживачів, котрі пробивають стіни відформатованої спільноти, завжди було менше, але їхнє завдання не рятувати Світи, а відкрити всі «вікна і двері» для Хвиль Змін і допомогти людській Душі усвідомити Божественну Силу своєї Унікальності, здатної творити Дива і втілювати на Землі Світлі Задуми Життя.

І якого б важкою не була Путь Співця, котрий вболіває за Правду і Совість, за Волю і Справедливість, його Пісні звучать сьогодні по всій Планеті і над нею, стверджуючи один з привілеїв, даний тим, кому довірена Мрія, щоб її Щасливі Паростки продовжували у Небо проростати –

От земли до Солнца, в Безконечность,
Оглашая Песней Звёздный Сад,
Где она – Цветок на Древе Вечности,
Над которым Ангелы парят.

Друзі! Путь до Вершин відкрита. Віра, Надія, Любов – завжди з нами і за нас, тому що «ліпити своє Щастя» - Смисл нашого Життя і Вічної Путі.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber