Concert Вечір прем'єр з Катериною Осадчою in Kyiv - 1

Вечір прем'єр з Катериною Осадчою

Kyiv, 01 April 2018 , 19:00
National Palace of Arts Ukraine National Palace of Arts Ukraine
вул. В. Васильківська, 103
Kyiv
+380445905555
900 - 4000 UAH
Left to event:
2018
3
01
19
00
  • Minutes
  • Hours
  • Days
Концерт "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою" 1 квітня 2018 відбудеться нове грандіозне концертне шоу "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою". Екстравагантна ведуча популярної телепрограми "Світське життя" збирає найяскравіших зірок на сцені Палацу Україна для презентації глядачам нових пісень, які стануть хітами наступного сезону. Ви маєте нагоду першими почути від улюблених артистів новинки, яким згодом підспівуватиме уся країна, та на власні очі оцінити нові зіркові образи, яскраві декорації та креативні постановки музичних номерів! На один вечір пориньте в атмосферу "Світського життя"! Тіна Кароль, MONATIK, Оля Полякова, Сергій Бабкін, Настя Каменських, Таяна, Марія Яремчук готують феєричні нові пісні спеціально для "Вечора прем'єр". Легендарна Ніна Матвієнко з'явиться перед глядачами в несподіваному амплуа, і вперше після народження дитини на велику сцену повернеться запальна Гайтана в новому іміджі. Та й без усім відомих пісень не обійдеться: кожен виконавець окрім прем'єри також заспіває свій найбільш знаковий хіт. Шоу в Палаці "Україна" - справжній подарунок для прихильників програми "Світське життя" та ведучої Катерини Осадчої, адже вперше за 13 років існування популярного телепроекту глядачі мають змогу потрапити на концерт під егідою програми. Червона доріжка чекатиме саме на вас! А святковий настрій створить ігрите "Маренго". Святкуйте весну на зірковому концерті від улюбленого телепроекту! Замовити та придбати квитки на "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою" можна на karabas.com. 1 квітня, 19.00, Національний палац мистецтв "Україна". УВАГА! Ведеться телезйомка!


Order and buy tickets on Вечір прем'єр з Катериною Осадчою you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Вечір прем'єр з Катериною Осадчою in Kyiv will held 01 April 2018 , 19:00, National Palace of Arts Ukraine.

Концерт "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою"

1 квітня 2018 відбудеться нове грандіозне концертне шоу "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою". Екстравагантна ведуча популярної телепрограми "Світське життя" збирає найяскравіших зірок на сцені Палацу Україна для презентації глядачам нових пісень, які стануть хітами наступного сезону. Ви маєте нагоду першими почути від улюблених артистів новинки, яким згодом підспівуватиме уся країна, та на власні очі оцінити нові зіркові образи, яскраві декорації та креативні постановки музичних номерів! На один вечір пориньте в атмосферу "Світського життя"!

Тіна Кароль, MONATIK, Оля Полякова, Сергій Бабкін, Настя Каменських, Таяна, Марія Яремчук готують феєричні нові пісні спеціально для "Вечора прем'єр". Легендарна Ніна Матвієнко з'явиться перед глядачами в несподіваному амплуа, і вперше після народження дитини на велику сцену повернеться запальна Гайтана в новому іміджі. Та й без усім відомих пісень не обійдеться: кожен виконавець окрім прем'єри також заспіває свій найбільш знаковий хіт.

Шоу в Палаці "Україна" - справжній подарунок для прихильників програми "Світське життя" та ведучої Катерини Осадчої, адже вперше за 13 років існування популярного телепроекту глядачі мають змогу потрапити на концерт під егідою програми. Червона доріжка чекатиме саме на вас! А святковий настрій створить ігрите "Маренго".

Святкуйте весну на зірковому концерті від улюбленого телепроекту!

Замовити та придбати квитки на "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою" можна на karabas.com.

1 квітня, 19.00, Національний палац мистецтв "Україна".

УВАГА! Ведеться телезйомка!

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber