exhibition Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики in Kyiv

Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики, Ukrainian Urban Awards

Kyiv, 01 June 2018 , 12:00
КВЦ Парковый КВЦ Парковый
Kyiv
+380445905555
380 UAH
Left to event:
2018
5
01
12
00
  • Minutes
  • Hours
  • Days
Ukrainian Urban Awards – конкурс, покликаний визначити кращі архітектурні проекти України, незалежно від форми, розміру та бюджету. Мета конкурсу – підвищення стандартів у сфері архітектури України та розповсюдження передового досвіду, тенденцій та інновацій у будівництві, архітектурі та девелопменті. Місія – покращення якості інфраструктури та середовища міст України. Ukrainian Urban Awards матиме високу цінність для архітектурного суспільства, оскільки в його основу покладено експертне проведення конкурсу та жорсткі процедури відбору конкурсних проектів. В рамках реалізації даної місії оргкомітет Ukrainian Urban Awards взаємодіє з максимально широким колом професіоналів сфери: архітекторами, забудовниками, виробниками, представниками міністерства, та прагне до повної прозорості та об’єктивності всіх етапів голосування. Голова журі конкурсу Массіміліано Фуксас Засновник, головний архітектор Studio Fuksas Почесний член American Institute of Architects та Royal Institute of British Architects Вісенте ГуайартГоловний архітектор Барселони 2011-2015 Співзасновник Інституту передової архітектури Каталонії (IAAC) moreGuallart Architects Крістос Пассас запрошений професор Dessau Institute of Architecture, провідний дизайнер, виконавчий директор студії Zaha Hadid Architects Майкл Ройкінд Головний архітектор, засновник студії Rojkind Arquitectos Запрошений професор Інституту Архітектури Південної КаліфорніїRojkind Arquitectos Маркус АппенцеллерАрхітектор, співзасновник MLA ArchitectureКерівник відділу урбаністики в Академії Архітектури АмстердамуMLA Architecturе

Order and buy tickets on Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики, Ukrainian Urban Awards you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Exhibition Всеукраїнський конкурс архітектури та урбаністики in Kyiv will held 01 June 2018 , 12:00, КВЦ Парковый.

Ukrainian Urban Awards – конкурс, покликаний визначити кращі архітектурні проекти України, незалежно від форми, розміру та бюджету.

Мета конкурсу – підвищення стандартів у сфері архітектури України та розповсюдження передового досвіду, тенденцій та інновацій у будівництві, архітектурі та девелопменті.

Місія – покращення якості інфраструктури та середовища міст України.

Ukrainian Urban Awards матиме високу цінність для архітектурного суспільства, оскільки в його основу покладено експертне проведення конкурсу та жорсткі процедури відбору конкурсних проектів. В рамках реалізації даної місії оргкомітет Ukrainian Urban Awards взаємодіє з максимально широким колом професіоналів сфери: архітекторами, забудовниками, виробниками, представниками міністерства, та прагне до повної прозорості та об’єктивності всіх етапів голосування.

Голова журі конкурсу

Массіміліано Фуксас
Засновник, головний архітектор Studio Fuksas
Почесний член American Institute of Architects
та Royal Institute of British Architects

Вісенте Гуайарт
Головний архітектор Барселони 2011-2015
Співзасновник Інституту передової архітектури Каталонії (IAAC) more
Guallart Architects

Крістос Пассас
запрошений професор Dessau Institute of Architecture,
провідний дизайнер, виконавчий директор студії Zaha Hadid Architects

Майкл Ройкінд
Головний архітектор, засновник студії Rojkind Arquitectos
Запрошений професор Інституту Архітектури Південної Каліфорнії
Rojkind Arquitectos

Маркус Аппенцеллер
Архітектор, співзасновник MLA Architecture
Керівник відділу урбаністики в Академії Архітектури Амстердаму
MLA Architecturе

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber