Concert Тріо Олексія Пєтухова и Катерина Кравченко «Jazz Talks» in Kyiv

Тріо Олексія Пєтухова и Катерина Кравченко «Jazz Talks»

Kyiv, 11 December 2017 , 20:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Видатний джазмен, піаніст, композитор, аранжувальник і дирижер джазового оркестру Миколи Голощапова. Учасник безлічі фестивалів та проектів в Україні та за її межами. Одесит Олексій Пєтухов та його віртуозне тріо зіграють на найбільш джазовому київському майданчику Caribbean Club Concert Hall 11 грудня з програмою JAZZ TALKS. Артисти обіцяють огорнути гостей авторською музикою, а також власними інтерпретаціями джазових стандартів, класичної музики та відомих тем.Говоримо «одеський джаз» - маємо на увазі Олексія Пєтухова. Музикант ділив сцену з In-Grid, Haddaway, Chanda Rule, Grace Garland, Pawel Gusnar, Filo Machado, Eve Cornelious, Allan Harris, Kevin Mahogany, Benny Benack, Jason Brown, Sivan Arbel та їздив у тур із самим Грегорі Портером в складі квартету Арка Овруцького. Нещодавно Олексій виступив з блискучим концертом в Києві із американським вокалістом Грегорі Бойдом. На рахунку Олексіячудовіі авторські проекти у тріо, комбо складах, з камерним оркестром, дитячим хором та біг-бендом.Інші учасники тріо під стать Олексію.Катерина Кравченк - талановита і по-справжньому захоплена джазом вокалістка, яка упевнено виходить на українську джазову сцену. Дивовижна легкість в імпровізації, бездоганне володіння скетом, глибина й висока емоційність у виконанні балад, щирість і артистичність на сцені - все це про неї. В активі Катерини безліч концертів, участь у МДА Арка Овруцького та спільні виступи з Allan Harris, Eve Cornelious і Benny Benack.Максим Кондратьєв - обдарований контрабасист, учасник численних джазових концертів та фестивалів, який співпрацює з провідними музикантами Одеси та вже встиг зіграти з с Bryan Carter і Johny O`Neal.Антон Косей - провідний барабанщик родом із Херсону, який виріс у творчому оточенні чудового музиканта та педагога Олега Голдаковського. Сьогодні Антон все частіше підключається до проектів тріо Олексія Пєтухова.11 грудня запрошуємо вас поговорити про джаз, почути джаз і з головою зануритися у світ джазу разом із Одеськими музикантами.Склад колективу:Олексій Пєтухов - фортепіаноМаксим Кондратьєв - контрабасАнтон Косей - ударніКатерина Кравченко - вокал

Order and buy tickets on Тріо Олексія Пєтухова и Катерина Кравченко «Jazz Talks» you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Тріо Олексія Пєтухова и Катерина Кравченко «Jazz Talks» in Kyiv will held 11 December 2017 , 20:00, CARIBBEAN club.

Видатний джазмен, піаніст, композитор, аранжувальник і дирижер джазового оркестру Миколи Голощапова. Учасник безлічі фестивалів та проектів в Україні та за її межами. Одесит Олексій Пєтухов та його віртуозне тріо зіграють на найбільш джазовому київському майданчику Caribbean Club Concert Hall 11 грудня з програмою JAZZ TALKS. Артисти обіцяють огорнути гостей авторською музикою, а також власними інтерпретаціями джазових стандартів, класичної музики та відомих тем.

Говоримо «одеський джаз» - маємо на увазі Олексія Пєтухова. Музикант ділив сцену з In-Grid, Haddaway, Chanda Rule, Grace Garland, Pawel Gusnar, Filo Machado, Eve Cornelious, Allan Harris, Kevin Mahogany, Benny Benack, Jason Brown, Sivan Arbel та їздив у тур із самим Грегорі Портером в складі квартету Арка Овруцького. Нещодавно Олексій виступив з блискучим концертом в Києві із американським вокалістом Грегорі Бойдом. На рахунку Олексіячудовіі авторські проекти у тріо, комбо складах, з камерним оркестром, дитячим хором та біг-бендом.

Інші учасники тріо під стать Олексію.

Катерина Кравченк - талановита і по-справжньому захоплена джазом вокалістка, яка упевнено виходить на українську джазову сцену. Дивовижна легкість в імпровізації, бездоганне володіння скетом, глибина й висока емоційність у виконанні балад, щирість і артистичність на сцені - все це про неї. В активі Катерини безліч концертів, участь у МДА Арка Овруцького та спільні виступи з Allan Harris, Eve Cornelious і Benny Benack.

Максим Кондратьєв - обдарований контрабасист, учасник численних джазових концертів та фестивалів, який співпрацює з провідними музикантами Одеси та вже встиг зіграти з с Bryan Carter і Johny O`Neal.

Антон Косей - провідний барабанщик родом із Херсону, який виріс у творчому оточенні чудового музиканта та педагога Олега Голдаковського. Сьогодні Антон все частіше підключається до проектів тріо Олексія Пєтухова.

11 грудня запрошуємо вас поговорити про джаз, почути джаз і з головою зануритися у світ джазу разом із Одеськими музикантами.

Склад колективу:

Олексій Пєтухов - фортепіано

Максим Кондратьєв - контрабас

Антон Косей - ударні

Катерина Кравченко - вокал

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber