Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа». Телепорт360 in Kyiv

Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа». Телепорт360

Kyiv, 10 February 2018 , 11:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Рятувальна квест-місія “Сердечна катастрофа” В науковому штабі справжня біда… Один з наших спецагентів зовсім втратив голову...через кохання. Куди подівся їдкий натр та мідний купорос? І що це за амортенція, сироватка “Сліпе кохання” та кристали Купідона в наших хімічних бутлях? Більш того… в лабораторії повний безлад, а на екрані, замість формул та графіків, сердечки та квіти. Що ж робити? Як повернути спецагента до тями? Як навести порядок в лабораторії та приготувати її до майбутніх досліджень? Все це під силу лише сміливим та кмітливим учасникам рятувальної квест-місії! Протягом випробування учасникам доведеться: -дослідити хімію почуттів -постріляти зі зброї Амура -зібрати розбите серце спецагента -приготувати еліксир кохання -створити хімічний таймер -розгадати зашифровані любовні листи -…та врешті-решт звільнити спецагента від чар кохання!

Order and buy tickets on Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа». Телепорт360 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Рятувальна квест-місія «Сердечна катастрофа». Телепорт360 in Kyiv will held 10 February 2018 , 11:30, ВДНГ.

Рятувальна квест-місія “Сердечна катастрофа”

В науковому штабі справжня біда… Один з наших спецагентів зовсім втратив голову...через кохання. Куди подівся їдкий натр та мідний купорос? І що це за амортенція, сироватка “Сліпе кохання” та кристали Купідона в наших хімічних бутлях? Більш того… в лабораторії повний безлад, а на екрані, замість формул та графіків, сердечки та квіти.

Що ж робити? Як повернути спецагента до тями? Як навести порядок в лабораторії та приготувати її до майбутніх досліджень? Все це під силу лише сміливим та кмітливим учасникам рятувальної квест-місії!

Протягом випробування учасникам доведеться:

-дослідити хімію почуттів

-постріляти зі зброї Амура

-зібрати розбите серце спецагента

-приготувати еліксир кохання

-створити хімічний таймер

-розгадати зашифровані любовні листи

-…та врешті-решт звільнити спецагента від чар кохання!

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber