Рятувальна квест-місія «Любовна катастрофа». Телепорт360 in Kyiv

Рятувальна квест-місія «Любовна катастрофа». Телепорт360

Kyiv, 10 February 2018 , 11:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Рятувальна квест-місія "Любовна катастрофа" Найромантичшіний день року... Кохання заполонило все навкруги і навіть один з наших спецагентів зовсім втратив голову. Куди подівся їдкий натр та мідний купорос? І що це за амортенція, сировотка "Сліпе кохання" та кристали Купідона в наших хімічних бутлях? Більш того... в лабораторії повний безлад, а на екрані, замість формул та графіків, сердечки та квіти. Що ж робити? Як повернути спецагента до тями? Як навести порядок в лабораторії та приготувати її до майбутніх досліджень? Все це під силу лише сміливим та кмітливим учасникам рятувальної квест-місії! Протягом святкової місії учасникам доведеться: - дослідити хімію почуттів- постріляти зі зброї Амура- зібрати розбите серце спецагента- приготувати еліксир кохання - створити хімічний таймер- віднайти назви реактивів- розгадати зашифровані любовні послання- виготовити подарунки своїми руками...та врешті-решт звільнити спецагента від чар кохання! Аквагрим та дискотека в подарунок! Вік- 5-12 років Тривалість: 1,5 години

Order and buy tickets on Рятувальна квест-місія «Любовна катастрофа». Телепорт360 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Рятувальна квест-місія «Любовна катастрофа». Телепорт360 in Kyiv will held 10 February 2018 , 11:30, ВДНГ.

Рятувальна квест-місія "Любовна катастрофа"

Найромантичшіний день року... Кохання заполонило все навкруги і навіть один з наших спецагентів зовсім втратив голову. Куди подівся їдкий натр та мідний купорос? І що це за амортенція, сировотка "Сліпе кохання" та кристали Купідона в наших хімічних бутлях? Більш того... в лабораторії повний безлад, а на екрані, замість формул та графіків, сердечки та квіти.

Що ж робити? Як повернути спецагента до тями? Як навести порядок в лабораторії та приготувати її до майбутніх досліджень? Все це під силу лише сміливим та кмітливим учасникам рятувальної квест-місії!

Протягом святкової місії учасникам доведеться:

- дослідити хімію почуттів
- постріляти зі зброї Амура
- зібрати розбите серце спецагента
- приготувати еліксир кохання
- створити хімічний таймер
- віднайти назви реактивів
- розгадати зашифровані любовні послання
- виготовити подарунки своїми руками
...та врешті-решт звільнити спецагента від чар кохання!

Аквагрим та дискотека в подарунок!

Вік- 5-12 років

Тривалість: 1,5 години

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber