X
theatre performance Daddy, did you love me? in Kyiv

Daddy, did you love me?

Kyiv, 08 December 2017 , 19:00
Театр Золотые Ворота Театр Золотые Ворота
ул. Шелковичная, 7-а (помещение Театра пластической драмы)
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 24.12, 11.01, 25.01
автор: Дмитро Богославський режисер: Стас Жирков актори: Антон Соловей, Ірина Ткаченко, Христина Федорак, Олександр Ярема (актор Київського академічного театру юного глядача на Липках), Інна Мірошниченко (на запрошення), Роман Ясиновський (на запрошення) жанр: трагікомедія тривалість: 120 хв. (з антрактом) обмеження за віком: 16 Щемлива історія про родину, в якій все як у всіх і все шкереберть. Знайомо? Тоді вам треба це бачити! Нова вистава від популярного режисера Стаса Жиркова та команди театру «Золоті ворота». Не пропустіть нагоду побачити це першими.


Order and buy tickets on Daddy, did you love me? you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Папа, ты меня любил? in Kyiv will held 08 December 2017 , 19:00, Театр Золотые Ворота.

автор: Дмитро Богославський

режисер: Стас Жирков

актори: Антон Соловей, Ірина Ткаченко, Христина Федорак, Олександр Ярема (актор Київського академічного театру юного глядача на Липках), Інна Мірошниченко (на запрошення), Роман Ясиновський (на запрошення)

жанр: трагікомедія

тривалість: 120 хв. (з антрактом)

обмеження за віком: 16

Щемлива історія про родину, в якій все як у всіх і все шкереберть. Знайомо? Тоді вам треба це бачити! Нова вистава від популярного режисера Стаса Жиркова та команди театру «Золоті ворота». Не пропустіть нагоду побачити це першими.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber
Gift Card Karabas.com X