theatre performance Steadfast Tin Soldier in Kyiv

Steadfast Tin Soldier

Kyiv, 11 February 2018 , 11:00
The puppet theater on the left bank of the Dnieper The puppet theater on the left bank of the Dnieper
1, Myropilska str
Kyiv
+380445905555
Sales closed
СТІЙКИЙ ОЛОВ'ЯНИЙ СОЛДАТИК Автор – Ганс-Хрістіан Андерсен. Інсценізація – Всеволод Данилевич. Жанр – романтична казка. Старовинну казку маленьким глядачам розповідають чарівники Оле-Лукойє. Настає ніч і іграшки оживають. Вони живуть своїм життям, і, виявляється, що їх проблеми дуже подібні до наших, людських. Як і люди, вони цінують любов та ніжність, доброту та вірність. Прислухайтесь, і ви почуєте стукіт лялькових сердець у нашій романтичній ляльковій історії – історії душі. Звичайно, казка має бути щасливою і радісною, але в казці, як і в житті, не завжди відбувається так, як хочеться. І навіть чарівникам Оле-Лукойє не під силу змінити трагічні події. «Згорає папір, плавиться олово, але невмирущими залишаються дружба, любов і вірність». Вік: 5+ | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин Прем’єра відбулася 28 вересня 2008 року Режисер – Михайло Урицький Художник-сценограф – Микола Данько Композитор – Сергій Балакін


Order and buy tickets on Steadfast Tin Soldier you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Steadfast Tin Soldier in Kyiv will held 11 February 2018 , 11:00, The puppet theater on the left bank of the Dnieper.

СТІЙКИЙ ОЛОВ'ЯНИЙ СОЛДАТИК

Автор – Ганс-Хрістіан Андерсен. Інсценізація – Всеволод Данилевич. Жанр – романтична казка.

Старовинну казку маленьким глядачам розповідають чарівники Оле-Лукойє. Настає ніч і іграшки оживають. Вони живуть своїм життям, і, виявляється, що їх проблеми дуже подібні до наших, людських. Як і люди, вони цінують любов та ніжність, доброту та вірність. Прислухайтесь, і ви почуєте стукіт лялькових сердець у нашій романтичній ляльковій історії – історії душі. Звичайно, казка має бути щасливою і радісною, але в казці, як і в житті, не завжди відбувається так, як хочеться. І навіть чарівникам Оле-Лукойє не під силу змінити трагічні події. «Згорає папір, плавиться олово, але невмирущими залишаються дружба, любов і вірність».

Вік: 5+ | Мова: українська | Тривалість: 50 хвилин

Прем’єра відбулася 28 вересня 2008 року

Режисер – Михайло Урицький

Художник-сценограф – Микола Данько

Композитор – Сергій Балакін

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber