X
theatre performance There will be no supper tonight in Kyiv - 1

There will be no supper tonight

Kyiv, 09 December 2017 , 19:00
Театр Золотые Ворота Театр Золотые Ворота
ул. Шелковичная, 7-а (помещение Театра пластической драмы)
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 23.12, 12.01, 24.01
Сьогодні вечері не буде Автор: Антоніо Аламо (Іспанія) Режисер: Жюль Одрі (Франція) У виставі грають: Дмитро Олійник, Андрій Поліщук, Віталій Ажнов, Володимир Ковбель, Іван Шаран, Остап Дзядек та Анна Глухенька. Як влучно підмітив один видатний філософ: історія повторюється двічі – перший раз у вигляді трагедії, другий раз – у вигляді фарсу. Наш випадок, безперечно, другий. Французький режисер Жюль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому. Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки… Аж поки не стає моторошно. Адже у ця гра, чим далі стає усе небезпечнішою… Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря. Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру – ми чекаємо вас на початку вересня! Прем’єра Жюля Одрі відкриває міжнародний сезон театру «Золоті ворота». Попереду #сезон_безвіз та зустрічі з режисерами з різних країн. Франція, Білорусія, Грузія, Польща, Німеччина стануть ближчими до українських глядачів. А ваша мандрівка до цих країн розпочнеться на Шовковичній, 7А – «міжнародний термінал» – театр «Золоті ворота».


Order and buy tickets on There will be no supper tonight you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Сегодня ужина не будет in Kyiv will held 09 December 2017 , 19:00, Театр Золотые Ворота.

Сьогодні вечері не буде

Автор: Антоніо Аламо (Іспанія)

Режисер: Жюль Одрі (Франція)

У виставі грають: Дмитро Олійник, Андрій Поліщук, Віталій Ажнов, Володимир Ковбель, Іван Шаран, Остап Дзядек та Анна Глухенька.

Як влучно підмітив один видатний філософ: історія повторюється двічі – перший раз у вигляді трагедії, другий раз – у вигляді фарсу.

Наш випадок, безперечно, другий.

Французький режисер Жюль Одрі пропонує свою версію подій однієї славнозвісної ночі на дачі одіозного диктатора.

Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут усе по-іншому.

Топ-менеджери нині не існуючої країни жартують, п’ють вино та розважаються, як підлітки… Аж поки не стає моторошно. Адже у ця гра, чим далі стає усе небезпечнішою…

Цього разу ми запропонуємо глядачам опинитися у трансформованому просторі сцени та відчути себе VIP-гостями на цій дивній вечірці, де вхід лиш за особистим запрошенням господаря.

Якщо ви скучили за вишуканим театральним коктейлем із комедії та трилеру – ми чекаємо вас на початку вересня!

Прем’єра Жюля Одрі відкриває міжнародний сезон театру «Золоті ворота».

Попереду #сезон_безвіз та зустрічі з режисерами з різних країн.

Франція, Білорусія, Грузія, Польща, Німеччина стануть ближчими до українських глядачів. А ваша мандрівка до цих країн розпочнеться на Шовковичній, 7А – «міжнародний термінал» – театр «Золоті ворота».

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber
Gift Card Karabas.com X