Concert Shmagi Tagiashvili in Kyiv - 1

Shmagi Tagiashvili, з програмою «Любов з акцентом»

Kyiv, 20 November 2017 , 20:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
20 листопада, в Сaribbean club, відбудеться сольний концерт золотого голосу Грузії в Україні - Шмагі Тагіашвілі. Його сильний голос, унікальний тембр, вміння душевно та щиро спілкуватись з публікою з перших секунд підкорюють серця слухачів. Концертна програма «ЛЮБОВ З АКЦЕНТОМ» - це по грузинські душевно та енергійно! Музичний вечір, що повністю занурює в атмосферу загадкової і чаруючої Грузії. На концерті вас очікує: • Улюблені грузинські хіти у сучасній інтерпретації і авторські пісні Шмагі Тагіашвілі • Дуетні виступи із зіркою української естради та спеціальним гостем із Болгарії. • А також інші приємні сюрпризи! Shmagi Tagiashvili – Cуперфіналіст проекту "ГОЛОС" - Грузія. На рахунку Шмагі 7 гран прі у міжнародних конкурсах. Звання "Відкриття року" - "ДІСКАВЕРІ “ - Болгарія. Фіналіст національного відбору Євробачення 2014 (Грузія). Міністерством Культури України визнаний Золотим Голосом Грузії в Україні.

Order and buy tickets on Shmagi Tagiashvili, з програмою «Любов з акцентом» you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Shmagi Tagiashvili in Kyiv will held 20 November 2017 , 20:00, CARIBBEAN club.

20 листопада, в Сaribbean club, відбудеться сольний концерт золотого голосу Грузії в Україні - Шмагі Тагіашвілі. Його сильний голос, унікальний тембр, вміння душевно та щиро спілкуватись з публікою з перших секунд підкорюють серця слухачів.

Концертна програма «ЛЮБОВ З АКЦЕНТОМ» - це по грузинські душевно та енергійно! Музичний вечір, що повністю занурює в атмосферу загадкової і чаруючої Грузії.

На концерті вас очікує:

• Улюблені грузинські хіти у сучасній інтерпретації і авторські пісні Шмагі Тагіашвілі

• Дуетні виступи із зіркою української естради та спеціальним гостем із Болгарії.

• А також інші приємні сюрпризи!

Shmagi Tagiashvili – Cуперфіналіст проекту "ГОЛОС" - Грузія. На рахунку Шмагі 7 гран прі у міжнародних конкурсах. Звання "Відкриття року" - "ДІСКАВЕРІ “ - Болгарія. Фіналіст національного відбору Євробачення 2014 (Грузія). Міністерством Культури України визнаний Золотим Голосом Грузії в Україні.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber