Concert Олег Скрипка та оркестр НАОНІ in Kyiv - 1

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ, Різдвяний концерт

Kyiv, 06 January 2018 , 19:00
Freedom Freedom
ул. Кирилловская, 134
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Олег Скрипка та НАОНІ оркестра влаштують музичну різдвяну містерію у Freedom Event HallАби по-справжньому відчути дух Різдва з гоміном колядок і щедрівок, поринути у справжню містерію свята, що зачаровує і надихає, Олег Скрипка та НАОНІ оркестра запрошують 6 січня на великий Різдвяний концерт у Freedom Event Hall.«Різдвяна музика – неодмінна складова Різдва, а власне Різдво - час див, казкових мрій, родинного єднання та колядок, що лунають звідусіль. Окрім добре відомих пісень ми заспіваємо для вас колядки та щедрівки, які можна буде чути, споглядати, відчувати душею та серцем» - зазначає Олег Скрипка.Гостям запропонують традиційну Різдвяну вечерю. А в цей час на сцені, тільки-но уявіть – лунатиме 40 народних інструментів водночас! Оркестрове виконання та аранжування пісень здивують навіть найвибагливішого меломана.Олег Скрипка виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень, які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.


Order and buy tickets on Олег Скрипка та оркестр НАОНІ, Різдвяний концерт you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Олег Скрипка та оркестр НАОНІ in Kyiv will held 06 January 2018 , 19:00, Freedom.

Олег Скрипка та НАОНІ оркестра влаштують музичну різдвяну містерію у Freedom Event Hall

Аби по-справжньому відчути дух Різдва з гоміном колядок і щедрівок, поринути у справжню містерію свята, що зачаровує і надихає, Олег Скрипка та НАОНІ оркестра запрошують 6 січня на великий Різдвяний концерт у Freedom Event Hall.

«Різдвяна музика – неодмінна складова Різдва, а власне Різдво - час див, казкових мрій, родинного єднання та колядок, що лунають звідусіль. Окрім добре відомих пісень ми заспіваємо для вас колядки та щедрівки, які можна буде чути, споглядати, відчувати душею та серцем» - зазначає Олег Скрипка.

Гостям запропонують традиційну Різдвяну вечерю. А в цей час на сцені, тільки-но уявіть – лунатиме 40 народних інструментів водночас! Оркестрове виконання та аранжування пісень здивують навіть найвибагливішого меломана.

Олег Скрипка виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень, які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber