Concert Christmas pearls in Kyiv

Christmas pearls

Kyiv, 07 January 2018 , 20:00
Fairmont Grand Hotel Kyiv_312 місць Fairmont Grand Hotel Kyiv_312 місць
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Зустрічайте неймовірну подію, яка відбувається лише раз у рік! Запрошуємо Вас пройти по дорозі до Різдва разом з нашим неперевершеним оркестром та його солістами! На Вас чекає незабутній вечір у казково-красивому залі з вишукано стильним інтер’єром Fairmont Grand Hotel. Тут все надихає на чарівність та надає надзвичайну атмосферу при звучанні всіх музичних інструментів без винятку, а унікальна акустика придає відомим мелодіям та класичним шедеврам нового звучання та наповненості. А за якість відповідають кращі музиканти оркестру та сузір'я солістів, які продемонструють свою незрівнянну майстерність. Музиканти які грають класику святково та красиво. Головне – жваво та барвисто нададуть слухачам можливість відчути радість зустрічі найчарівнішого та найголовнішого свята у році, зберегти очікування дива! Слухайте, милуйтесь і отримуйте задоволення та насолоду ! Незабутні емоції, музична казка, снігопад хорошого настрою та чаруюча атмосфера справжнього свята Вам гарантовані! Твори виконуються оркестром чернігівського обласного академічного українського музично - драматичного театру ім.Т.Шевченка. Головний диригент та музичний керівник Олексій Рощак Солісти : Альберт Лукашов,Діна Лобур,Євген Шевченко,Костянтин Примаченко,Андрій Токар Спеціальний гість програми – Катерина Руссо – сопрано ( Італія) Програма заходу 1.Й.Штраус Вальс "Весняні голоси"2.Д.Верді Сцена та арія Віолетти з опери "Травіата" солістка - Катерина Руссо (сопрано)3.Д.Верді Болеро Єлени з опери "Сицілійська вечірня"4.Е.Каніо "Закоханий солдат" соліст - Альберт Лукашов (тенор)5.Д.Верді "Застольна пісня" з опери "Травіата" солісти -К.Руссо та А.Лукашов6.А.Хачатурян Вальс з музики до драми М.Лермонтова "Маскарад"7.І.Кальман Вихідна арія Сільви з оперети "Сільва" солістка - К.Руссо8.Ф.Легар Дуєт Даніла та Ганни з оперети "Весела вдова" солісти - К.Руссо та А.Лукашов9.А.Ларра "Гранада" соліст - А.Лукашов10.Ф.Штраус Полька "Трік Трак"11.Є.Морріконе "Самотній пастух" соліст - Євген Шевченко (флейта)12.Д.Партон "Я буду завжди кохати тебе" з к/му "Профессіонал" солістка - Діна Лобур(сопрано)13.М.Легран "Вибачте мені мій каприз"14.А.П'яцолла "Лібертанго"15.C.Генсбур "Я тебе кохаю" солістка - Д.Лобур16.А.Вільямс "Місячна ріка" з к/му "Сніданок у Тіффані"17.П.Моріа "Приватний урок"18.Й.Брамс "Угорський танець" №519.Б.Рендольф "Гутаперчивий саксофон" соліст - Костянтин Примаченко(саксофон)20.Г.Рокка Регтайм "Полювання на тигра" соліст - Андрій Токар(тромбон)21.М.Деміденко "Новорічна фантазія"22.М.Деміденко "З Новим Роком" солістка - Д.Лобур23.А.Бочеллі "Час казати до побачення" солісти - К.Руссо та А.Лукашов Ряди 3-12 в залі будуть розташовані на спеціальних конструкціях для комфорту слухачів концерту ( кожні 2 ряда на 20 см вище,ніж попередні). Окремо перші 2 ряди будуть розташовані перед сценою!


Order and buy tickets on Christmas pearls you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Christmas pearls in Kyiv will held 07 January 2018 , 20:00, Fairmont Grand Hotel Kyiv_312 місць.

Зустрічайте неймовірну подію, яка відбувається лише раз у рік! Запрошуємо Вас пройти по дорозі до Різдва разом з нашим неперевершеним оркестром та його солістами!

На Вас чекає незабутній вечір у казково-красивому залі з вишукано стильним інтер’єром Fairmont Grand Hotel. Тут все надихає на чарівність та надає надзвичайну атмосферу при звучанні всіх музичних інструментів без винятку, а унікальна акустика придає відомим мелодіям та класичним шедеврам нового звучання та наповненості. А за якість відповідають кращі музиканти оркестру та сузір'я солістів, які продемонструють свою незрівнянну майстерність. Музиканти які грають класику святково та красиво. Головне – жваво та барвисто нададуть слухачам можливість відчути радість зустрічі найчарівнішого та найголовнішого свята у році, зберегти очікування дива!

Слухайте, милуйтесь і отримуйте задоволення та насолоду ! Незабутні емоції, музична казка, снігопад хорошого настрою та чаруюча атмосфера справжнього свята Вам гарантовані!

Твори виконуються оркестром чернігівського обласного академічного українського музично - драматичного театру ім.Т.Шевченка. Головний диригент та музичний керівник Олексій Рощак

Солісти : Альберт Лукашов,Діна Лобур,Євген Шевченко,Костянтин Примаченко,Андрій Токар

Спеціальний гість програми – Катерина Руссо – сопрано ( Італія)

Програма заходу

1.Й.Штраус Вальс "Весняні голоси"
2.Д.Верді Сцена та арія Віолетти з опери "Травіата" солістка - Катерина Руссо (сопрано)
3.Д.Верді Болеро Єлени з опери "Сицілійська вечірня"
4.Е.Каніо "Закоханий солдат" соліст - Альберт Лукашов (тенор)
5.Д.Верді "Застольна пісня" з опери "Травіата" солісти -К.Руссо та А.Лукашов
6.А.Хачатурян Вальс з музики до драми М.Лермонтова "Маскарад"
7.І.Кальман Вихідна арія Сільви з оперети "Сільва" солістка - К.Руссо
8.Ф.Легар Дуєт Даніла та Ганни з оперети "Весела вдова" солісти - К.Руссо та А.Лукашов
9.А.Ларра "Гранада" соліст - А.Лукашов
10.Ф.Штраус Полька "Трік Трак"
11.Є.Морріконе "Самотній пастух" соліст - Євген Шевченко (флейта)
12.Д.Партон "Я буду завжди кохати тебе" з к/му "Профессіонал" солістка - Діна Лобур(сопрано)
13.М.Легран "Вибачте мені мій каприз"
14.А.П'яцолла "Лібертанго"
15.C.Генсбур "Я тебе кохаю" солістка - Д.Лобур
16.А.Вільямс "Місячна ріка" з к/му "Сніданок у Тіффані"
17.П.Моріа "Приватний урок"
18.Й.Брамс "Угорський танець" №5
19.Б.Рендольф "Гутаперчивий саксофон" соліст - Костянтин Примаченко(саксофон)
20.Г.Рокка Регтайм "Полювання на тигра" соліст - Андрій Токар(тромбон)
21.М.Деміденко "Новорічна фантазія"
22.М.Деміденко "З Новим Роком" солістка - Д.Лобур
23.А.Бочеллі "Час казати до побачення" солісти - К.Руссо та А.Лукашов

Ряди 3-12 в залі будуть розташовані на спеціальних конструкціях для комфорту слухачів концерту ( кожні 2 ряда на 20 см вище,ніж попередні). Окремо перші 2 ряди будуть розташовані перед сценою!

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber