Concert Recital Guitar. Марко Топчій in Kyiv

Recital Guitar. Марко Топчій

Kyiv, 14 December 2017 , 19:30
Дом Мастер Класс Дом Мастер Класс
ул. Б. Хмельницького, 57Б
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Марко Топчій виграв більше 90 нагород на міжнародних гітарних конкурсах. Серед них 34 перших місць на змаганнях в США, Мексиці, Австралії, Японії, Китаї, Тайвані, Сінгапурі, Південній Кореї, Індонезії, Німеччині, Швейцарії, Франції, Іспанії, Італії, Португалії, Ліхтенштейні, Польщі, Сербії, Болгарії, Чорногорія та Україна. Марко Топчій вважається одним із найталановитіших представників musitions of New Generation. Це підтверджують його численні перемоги в міжнародних конкурсах, до речі він вже зараз найтитулованіший в світі виконавець на цьому інструменті. Поспішайте придбати квитки: Програма: Йоганн Себастьян Бах - Прелюдія з Віолончельної cюїти № 3,BWV 1009 Ролан Дієнс - Лібра Сонатина ("Вільна" Сонатина) Джон Дауленд - Хроматична фантазія тв.71 Хоакін Родріго - Токата Агустін Барріос - Сон у лісі Нікіта Кошкін - Інтродукція та Віваче Антоніо Хосе - Соната Модест Мусоргський - "Хатка на курячих лапках" та "Богатирські Ворота у стольному граді у Києві" із "Картинок з виставки" - Перекладення Казухіто Ямашіти - транскрипція Марка Топчія. МАРКО ТОПЧІЙ (ГІТАРА)

Order and buy tickets on Recital Guitar. Марко Топчій you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Recital Guitar. Марко Топчій in Kyiv will held 14 December 2017 , 19:30, Дом Мастер Класс.

Марко Топчій виграв більше 90 нагород на міжнародних гітарних конкурсах. Серед них 34 перших місць на змаганнях в США, Мексиці, Австралії, Японії, Китаї, Тайвані, Сінгапурі, Південній Кореї, Індонезії, Німеччині, Швейцарії, Франції, Іспанії, Італії, Португалії, Ліхтенштейні, Польщі, Сербії, Болгарії, Чорногорія та Україна.

Марко Топчій вважається одним із найталановитіших представників musitions of New Generation. Це підтверджують його численні перемоги в міжнародних конкурсах, до речі він вже зараз найтитулованіший в світі виконавець на цьому інструменті. Поспішайте придбати квитки:

Програма:

Йоганн Себастьян Бах - Прелюдія з Віолончельної cюїти № 3,BWV 1009

Ролан Дієнс - Лібра Сонатина ("Вільна" Сонатина)

Джон Дауленд - Хроматична фантазія тв.71

Хоакін Родріго - Токата

Агустін Барріос - Сон у лісі

Нікіта Кошкін - Інтродукція та Віваче

Антоніо Хосе - Соната

Модест Мусоргський - "Хатка на курячих лапках" та "Богатирські Ворота у стольному граді у Києві" із "Картинок з виставки" - Перекладення

Казухіто

Ямашіти - транскрипція Марка Топчія.

МАРКО ТОПЧІЙ (ГІТАРА)

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber