Concert Rejoice. Christmas and New Year's Ukrainian folk songs in Kyiv

Rejoice. Christmas and New Year's Ukrainian folk songs

Kyiv, 09 January 2018 , 20:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Свято наближається! 9 січня в Caribbean Club Concert Hall на вас чекають особливі привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим – музичні вітання українськими народними колядками та щедрівками. Цього вечора тут зазвучитьмузика, перевірена часом, та найщиріші побажання щастя, любові і достатку. Пам’ятаєте, як бережно плекали бабусі та прабабусі ці пісні. Наші колядки та щедрівки дивовижні, магічні та сповнені життєдайною силою як слова, так і музики. Ви скажете, кожна пісня заряджена енергетикою, але найбільш енергетичні – саме величальні колядки та щедрівки. 9 січня ви почуєте пісні з тисячолітнім корінням у сучасній обробці. Музиканти не загубили їхньої магічної краси та сили. Кожна лине і сповнює слухачів щастям та вірою у найкраще! Коляда вчить бачити зірки на небі, мріяти і вірити в найкраще, а щедрівка бажає щедрот в усьому доброму та світлому.Вірте у дива та свої мрії! Чекаємо на вас 9 січня у Caribbean Club Concert Hall! Склад музикантів: Юлія Рома - вокал, клавішніОлексій Фантаєв - барабани, перкусіяРостислав Фантаєв – гітара Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця


Order and buy tickets on Rejoice. Christmas and New Year's Ukrainian folk songs you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Rejoice. Christmas and New Year's Ukrainian folk songs in Kyiv will held 09 January 2018 , 20:00, CARIBBEAN club.

Свято наближається! 9 січня в Caribbean Club Concert Hall на вас чекають особливі привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим – музичні вітання українськими народними колядками та щедрівками. Цього вечора тут зазвучитьмузика, перевірена часом, та найщиріші побажання щастя, любові і достатку.

Пам’ятаєте, як бережно плекали бабусі та прабабусі ці пісні. Наші колядки та щедрівки дивовижні, магічні та сповнені життєдайною силою як слова, так і музики. Ви скажете, кожна пісня заряджена енергетикою, але найбільш енергетичні – саме величальні колядки та щедрівки.

9 січня ви почуєте пісні з тисячолітнім корінням у сучасній обробці. Музиканти не загубили їхньої магічної краси та сили. Кожна лине і сповнює слухачів щастям та вірою у найкраще!

Коляда вчить бачити зірки на небі, мріяти і вірити в найкраще, а щедрівка бажає щедрот в усьому доброму та світлому.Вірте у дива та свої мрії! Чекаємо на вас 9 січня у Caribbean Club Concert Hall!

Склад музикантів:

Юлія Рома - вокал, клавішні
Олексій Фантаєв - барабани, перкусія
Ростислав Фантаєв – гітара

Фан-зона - вільні зони для перегляду події без прив'язки до конкретного місця

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber