Concert Public Image Ltd in Kyiv

Public Image Ltd

Kyiv, 20 May 2016 , 19:00
'Atlas 'Atlas
Str. Sich Riflemen, 37-41
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Зустріч легенд! Вперше на одній сцені культові гурти "Public Image Ltd" і "Брати Гадюкіни"! У турі по Україні музичні колективи дадуть усього два концерти разом: 20 травня у Києві (Atlas) і 21 травня у Харкові (ККЗ Україна). Українські рок-легенди зустрічатимуть легенд британського року. Обидві команди в чомусь схожі - почавши грати ще у 80-х, переживши кризи 90-х, вони майстерно поєднують музичні жанри у коктейлі з року, постпанку, реггей і ска та працюють на стику стилів. При цьому музика гуртів вже давно стала окремим стилем і сформувала музичні смаки кількох поколінь. Не пропустіть цю зустріч!

Order and buy tickets on Public Image Ltd you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Public Image Ltd in Kyiv will held 20 May 2016 , 19:00, 'Atlas.

Зустріч легенд!

Вперше на одній сцені культові гурти "Public Image Ltd" і "Брати Гадюкіни"!

У турі по Україні музичні колективи дадуть усього два концерти разом: 20 травня у Києві (Atlas) і 21 травня у Харкові (ККЗ Україна). Українські рок-легенди зустрічатимуть легенд британського року. Обидві команди в чомусь схожі - почавши грати ще у 80-х, переживши кризи 90-х, вони майстерно поєднують музичні жанри у коктейлі з року, постпанку, реггей і ска та працюють на стику стилів. При цьому музика гуртів вже давно стала окремим стилем і сформувала музичні смаки кількох поколінь.

Не пропустіть цю зустріч!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber