theatre performance Buratino's advantures in Kyiv

Buratino's advantures

Kyiv, 05 January 2018 , 14:00
Kiev National Academic Theatre of Operetta Kiev National Academic Theatre of Operetta
ул. Б. Васильковская, 53/3
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Ця вистава – мюзикл, створений  на замовлення нашого театру відомим українським композитором Олександром Білашем за казкою Олексія Толстого „Золотий ключик, або Пригоди Буратіно”. Вистава є визитівкою нашого театру і всегда проходить аншлагово.  Мовою музики, танцю і яскравого театрального дійства вистава розповість про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса та його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла. Мюзикл виконується українською мовою. Тривалість вистави – 1 год. 40 хв.


Order and buy tickets on Buratino's advantures you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Buratino's advantures in Kyiv will held 05 January 2018 , 14:00, Kiev National Academic Theatre of Operetta.

Ця вистава – мюзикл, створений  на замовлення нашого театру відомим українським композитором Олександром Білашем за казкою Олексія Толстого „Золотий ключик, або Пригоди Буратіно”. Вистава є визитівкою нашого театру і всегда проходить аншлагово.  Мовою музики, танцю і яскравого театрального дійства вистава розповість про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса та його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла.

Мюзикл виконується українською мовою.

Тривалість вистави – 1 год. 40 хв.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber