children performance Posipaky Year of the dog in Kyiv

Posipaky Year of the dog

Kyiv, 04 January 2018 , 13:30
ЦКИ МВД ЦКИ МВД
ул. П.Орлика, 16/12
Kyiv
+380445905555
Sales closed
«ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ» Вже з 23 грудня по 4 січня компанія SV-Concert сумісно із Центром Культури і Мистецтв МВС запрошує глядачів на традиційні новорічно-різдвяні розваги! Дива починаються там, де живе жага до пригод. Непосидюча бешкетниця Агнес, як і всі ми, чекає на Новий Рік! Скільки приємних сюрпризів чекає її, та всіх, хто долучатиметься до дива під назвою «ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ». ПІСНІ, ТАНЦІ, ІНТЕРАКТИВНІ ІГРИ з Агнес та її друзів з маленькими чарівниками з глядацької зали. Знайомство з ДИНОЗАВРОМ!!! Допомога ДІДУ МОРОЗУ з порятунку Нового року!!! Та неповторний гумор від улюблених ПОСІПАК!!! А також можливість продемонструвати всім свою причетність до дива – ФОТОГРАФУВАННЯ з ДІДОМ МОРОЗОМ, ДИНОЗАВРОМ, ПОСІПАКАМИ та рештою героїв цього свята!!! Якщо вважаєш, що дива не можуть статися без тебе – приходь і створюй їх разом з нами на новорічній інтерактивній шоу-казці «ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ»! Сценарист – Катерина Клименко Режисер – Анна Воскрес Вік: 3 | Мова: українська Місце проведення: м. Київ, вул. Пилипа Орлика 16/12, 6, Центр культури та мистецтв МВС

Order and buy tickets on Posipaky Year of the dog you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Children performance Posipaky Year of the dog in Kyiv will held 04 January 2018 , 13:30, ЦКИ МВД.

«ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ»

Вже з 23 грудня по 4 січня компанія SV-Concert сумісно із Центром Культури і Мистецтв МВС запрошує глядачів на традиційні новорічно-різдвяні розваги!

Дива починаються там, де живе жага до пригод. Непосидюча бешкетниця Агнес, як і всі ми, чекає на Новий Рік! Скільки приємних сюрпризів чекає її, та всіх, хто долучатиметься до дива під назвою «ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ».
ПІСНІ, ТАНЦІ, ІНТЕРАКТИВНІ ІГРИ з Агнес та її друзів з маленькими чарівниками з глядацької зали. Знайомство з ДИНОЗАВРОМ!!! Допомога ДІДУ МОРОЗУ з порятунку Нового року!!! Та неповторний гумор від улюблених ПОСІПАК!!!

А також можливість продемонструвати всім свою причетність до дива – ФОТОГРАФУВАННЯ з ДІДОМ МОРОЗОМ, ДИНОЗАВРОМ, ПОСІПАКАМИ та рештою героїв цього свята!!!

Якщо вважаєш, що дива не можуть статися без тебе – приходь і створюй їх разом з нами на новорічній інтерактивній шоу-казці «ПОСІПАКИ: РІК СОБАКИ»!

Сценарист – Катерина Клименко

Режисер – Анна Воскрес

Вік: 3 | Мова: українська

Місце проведення: м. Київ, вул. Пилипа Орлика 16/12, 6, Центр культури та мистецтв МВС

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber