Concert Number 482 in Kyiv - 1

Number 482

Kyiv, 09 December 2017 , 19:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Одна з найуспішніших груп нової хвилі української рок-музики двохтисячних, зірки шоу «Х-Фактор» та автори хіта «Добрий ранок, Україно» - група «Нумер 482» в Києві! Довгоочікуваний концерт відбудеться 9 грудня о 19:00 в клубі Caribbean. Група родом з Одеси з'явилася в 1998 році, але на початку двохтисячних хлопці переїжджають до Києва і вриваються в український шоу-бізнес. За час свого існування група ставала учасникам багатьох фестивалів, випустила 2 альбоми, 10 кліпів і навіть двічі потрапили в «Книгу Рекордів України». Зараз музиканти працюють над новим альбомом, перші сингли "Добрий ранок, Україно" і "Важлива" вже звучать в ефірі багатьох українських радіостанцій. Після тривалої творчої перерви Нумер 482 повертаються на сцену і екрани телеканалів. Завдяки пісні, що стала народним хітом - "Добрий ранок, Україно" хлопці потрапили в ефір шоу «Х-Фактор», в якому у музикантів є всі шанси пройти у фінал конкурсу. А у вас - потрапити на їх концерт! Не пропустіть можливість почути не тільки улюблені хіти, а й нові пісні групи «Нумер 482». Драйв, буря емоцій і активне спілкування зі слухачами - все це невід'ємна частина виступу групи «Нумер 482», яких називають українськими RHCP. Київський концерт не стане винятком і залишить неймовірні враження в серці кожного глядача!

Order and buy tickets on Number 482 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Number 482 in Kyiv will held 09 December 2017 , 19:00, CARIBBEAN club.

Одна з найуспішніших груп нової хвилі української рок-музики двохтисячних, зірки шоу «Х-Фактор» та автори хіта «Добрий ранок, Україно» - група «Нумер 482» в Києві! Довгоочікуваний концерт відбудеться 9 грудня о 19:00 в клубі Caribbean. Група родом з Одеси з'явилася в 1998 році, але на початку двохтисячних хлопці переїжджають до Києва і вриваються в український шоу-бізнес. За час свого існування група ставала учасникам багатьох фестивалів, випустила 2 альбоми, 10 кліпів і навіть двічі потрапили в «Книгу Рекордів України». Зараз музиканти працюють над новим альбомом, перші сингли "Добрий ранок, Україно" і "Важлива" вже звучать в ефірі багатьох українських радіостанцій.

Після тривалої творчої перерви Нумер 482 повертаються на сцену і екрани телеканалів. Завдяки пісні, що стала народним хітом - "Добрий ранок, Україно" хлопці потрапили в ефір шоу «Х-Фактор», в якому у музикантів є всі шанси пройти у фінал конкурсу. А у вас - потрапити на їх концерт!

Не пропустіть можливість почути не тільки улюблені хіти, а й нові пісні групи «Нумер 482». Драйв, буря емоцій і активне спілкування зі слухачами - все це невід'ємна частина виступу групи «Нумер 482», яких називають українськими RHCP.

Київський концерт не стане винятком і залишить неймовірні враження в серці кожного глядача!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber