club's performance NRavitsa Planet in Kyiv - 1

NRavitsa Planet

Kyiv, 04 October 2017 , 21:00
Docker Pub Docker Pub
ул. Богатырская, 25
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Концерт відбудеться українського гурту NRavitsa Planet з ексклюзивною програмою, присвяченою 3-річчу команди. За три роки активної діяльності гурт презентував 8 кліпів і записав два альбоми. Дебютну платівку "Все это знают" видала компанія Lavina Music в 2014 році, а кліп на пісню "Лопес" потрапив у ротацію телеканалу М2. А вже у 2016-ому група випустила другий альбом "Сектор приз", до якого увійшли саундтреки шоу "Мамахохотала". У кінці кожного випуску другого сезону шоу, група NRavitsa Planet презентувала нову пісню. У 2016 році відбулася прем'єра кліпу "В шоці", а на виступі на телешоу "Х-фактор" група отримала всі "так" від журі. У 2017-му пісня NRavitsa Planet "Небо" (разом з групою Бумбокс і Monatik) потрапила до саундтреку повнометражного кіно "Інфоголік", а музиканти знялися в епізоді фільму. Зараз група працює над новим альбомом, і на концерті в Docker Pub очікуються ексклюзивні прем'єри нових треків. У програму потраплять пісні, рідко виконувані на концертах, а також вже улюблені хіти "Лопес", "Пропекти", "Селфі", "Небо" і ін.

Order and buy tickets on NRavitsa Planet you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Club's performance NRavitsa Planet in Kyiv will held 04 October 2017 , 21:00, Docker Pub.

Концерт відбудеться українського гурту NRavitsa Planet з ексклюзивною програмою, присвяченою 3-річчу команди.

За три роки активної діяльності гурт презентував 8 кліпів і записав два альбоми. Дебютну платівку "Все это знают" видала компанія Lavina Music в 2014 році, а кліп на пісню "Лопес" потрапив у ротацію телеканалу М2. А вже у 2016-ому група випустила другий альбом "Сектор приз", до якого увійшли саундтреки шоу "Мамахохотала". У кінці кожного випуску другого сезону шоу, група NRavitsa Planet презентувала нову пісню.

У 2016 році відбулася прем'єра кліпу "В шоці", а на виступі на телешоу "Х-фактор" група отримала всі "так" від журі.

У 2017-му пісня NRavitsa Planet "Небо" (разом з групою Бумбокс і Monatik) потрапила до саундтреку повнометражного кіно "Інфоголік", а музиканти знялися в епізоді фільму. Зараз група працює над новим альбомом, і на концерті в Docker Pub очікуються ексклюзивні прем'єри нових треків. У програму потраплять пісні, рідко виконувані на концертах, а також вже улюблені хіти "Лопес", "Пропекти", "Селфі", "Небо" і ін.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber