Новорічна квест-місія «Космічний рейд» in Kyiv

Новорічна квест-місія «Космічний рейд»

Kyiv, 05 January 2018 , 11:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Святкова ялинка, сяючі гірлянди, мандарини та Дід Мороз? Саме так ми уявляємо Новий рік! Але не цього разу... Як щодо пінного дерева, вогняно-рослинних феєрверків, таємних послань від космічних оленів та гарячих льодяних бурульок? Разом з нашими спецагентами ми здійснимо подорож вглиб таємничого Всесвіту щоб за мільйони світлових років зустрітись з міжгалактичними традиціями новорічних святкувань. Під час космічно-новорічного рейду ми: створимо червоний сніг погріємось біля зеленого полум'я познайомимось з дивовижними мешканцями галактики Сомбреро з'ясуємо яке відношення має спляча красуня та соняшник до космосу виготовимо галактичні ялинкові прикраси отримаємо велику порцію гарного настрою та нових вражень! науковий подарунок від спецагентів Teleport360! Морозно-сніжинкова королева чарівним пензликом додасть святковому образу ще більше чарівності. Приходьте за 30 хвилин до початку квесту, щоб скористатись послугами аквагримера, що безкоштовно буде працювати для учасників новорічних квест-місій. Вік: від 6 до 13 років Тривалість: 1,5 години

Order and buy tickets on Новорічна квест-місія «Космічний рейд» you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Новорічна квест-місія «Космічний рейд» in Kyiv will held 05 January 2018 , 11:30, ВДНГ.

Святкова ялинка, сяючі гірлянди, мандарини та Дід Мороз? Саме так ми уявляємо Новий рік! Але не цього разу... Як щодо пінного дерева, вогняно-рослинних феєрверків, таємних послань від космічних оленів та гарячих льодяних бурульок? Разом з нашими спецагентами ми здійснимо подорож вглиб таємничого Всесвіту щоб за мільйони світлових років зустрітись з міжгалактичними традиціями новорічних святкувань.

Під час космічно-новорічного рейду ми:

створимо червоний сніг

погріємось біля зеленого полум'я

познайомимось з дивовижними мешканцями галактики Сомбреро

з'ясуємо яке відношення має спляча красуня та соняшник до космосу

виготовимо галактичні ялинкові прикраси

отримаємо велику порцію гарного настрою та нових вражень!

науковий подарунок від спецагентів Teleport360!

Морозно-сніжинкова королева чарівним пензликом додасть святковому образу ще більше чарівності.

Приходьте за 30 хвилин до початку квесту, щоб скористатись послугами аквагримера, що безкоштовно буде працювати для учасників новорічних квест-місій.

Вік: від 6 до 13 років

Тривалість: 1,5 години

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber