children performance New Year's Eve "Searching of the Christmas Star" in Kyiv

New Year's Eve "Searching of the Christmas Star"

Kyiv, 04 January 2018 , 10:30
Киевский дворец детей и юношества Киевский дворец детей и юношества
ул. Январского Восстания 13
Kyiv
+380445905555
Sales closed
У пошуках Різдвяної зірки У «Корпорації новорічних чарівників» триває активна підготовка до новорічних свят. Серед різноманітних дитячих побажань увагу чародіїв привернув лист дівчинки, яка просила повернути на небо зниклу Різдвяну зірку. Відважний Чарівник вирушив у далеку подорож до Крижаної планети, щоб подолати викрадачів – Морок і Вічну мерзлоту, які сховали і заморозили символ Різдва. За допомогою глядачів, які беруть участь у дійстві, герої досягають мети. Тепло дитячих сердець і магія дружби руйнують злі чари та повертають зірку на небо. До початку вистави у Палаці працюють інтерактивні ігрові майданчики, веселі атракціони та розваги. Вистава для глядачів віком від 4 до 12 років. Артисти – вихованці художніх колективів Палацу. Чекаємо на вас у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Івана Мазепи, 13. Звертаємо вашу увагу на те, що: глядацький зал є у вигляді амфітеатру. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), для старших дітей потрібно купувати повний квиток. Глядачі з дітьми до 2 років на вистави не допускаються відповідно до Закону України «Про театри і театральну справу» (розділ ІІ ст. 12 — про обмеження віку відвідування вистав).


Order and buy tickets on New Year's Eve "Searching of the Christmas Star" you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Children performance New Year's Eve "Searching of the Christmas Star" in Kyiv will held 04 January 2018 , 10:30, Киевский дворец детей и юношества.

У пошуках Різдвяної зірки

У «Корпорації новорічних чарівників» триває активна підготовка до новорічних свят. Серед різноманітних дитячих побажань увагу чародіїв привернув лист дівчинки, яка просила повернути на небо зниклу Різдвяну зірку. Відважний Чарівник вирушив у далеку подорож до Крижаної планети, щоб подолати викрадачів – Морок і Вічну мерзлоту, які сховали і заморозили символ Різдва. За допомогою глядачів, які беруть участь у дійстві, герої досягають мети. Тепло дитячих сердець і магія дружби руйнують злі чари та повертають зірку на небо.

До початку вистави у Палаці працюють інтерактивні ігрові майданчики, веселі атракціони та розваги.

Вистава для глядачів віком від 4 до 12 років.

Артисти – вихованці художніх колективів Палацу.

Чекаємо на вас у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Івана Мазепи, 13.

Звертаємо вашу увагу на те, що:

глядацький зал є у вигляді амфітеатру. Дітям до 3 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), для старших дітей потрібно купувати повний квиток.

Глядачі з дітьми до 2 років на вистави не допускаються відповідно до Закону України «Про театри і театральну справу» (розділ ІІ ст. 12 — про обмеження віку відвідування вистав).

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber