new year's performance NeoYear on Sofia in Kyiv

NeoYear on Sofia

Kyiv, 04 January 2018 , 12:00
Софіївська площа Софіївська площа
Софіївська площа
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Проект FOLK UKRAINE вже четвертий рік поспіль стає офіційним організатором Нового Року на центральних площах столиці – Софійській і Михайлівській та Володимирському проїзді, що їх з’єднує. 2018 рік буде об’єднаний тематикою неонового світла та носитиме гасло: «Світло і радість – НеоРік на Софії». Цього року організатори обіцяють вразити відвідувачів неймовірною кількістю ілюмінацій та світловим шоу. На території будуть представлені активності як для дітей, так і для дорослих. На відвідувачів чекатиме: Фестиваль ілюмінацій, Музей крижаних скульптур, Колесо огляду, Київська карусель та Снігова гірка. Для святкового декору дерев, у сквері Володимирського проїзду, будуть використані креативні вироби із ілюмінацій, що мають назву «холодні фонтани», а на території розташуються гігантські світлові конструкції з якими можна буде робити вражаючі фото. Ялинку, що знаходитиметься на Софійській площі, прикрашатимуть символи цих новорічних свят – ліхтарики різної форми, оснащені внутрішнім пристроєм світла. За лісовою красунею буде особлива інсталяція - імітація "зоряного неба" з 33-х кілометрової гірлянди. Відчути святкову атмосферу, наповнитися радістю та отримати неймовірний заряд енергії можна з 19 грудня по 14 січня на фестивалі «НеоРік на Софії». Плануйте свої вихідні разом з нами. "Фестиваль ілюмінацій працює з 16:00"


Order and buy tickets on NeoYear on Sofia you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

New year's performance NeoYear on Sofia in Kyiv will held 04 January 2018 , 12:00, Софіївська площа.

Проект FOLK UKRAINE вже четвертий рік поспіль стає офіційним організатором Нового Року на центральних площах столиці – Софійській і Михайлівській та Володимирському проїзді, що їх з’єднує.

2018 рік буде об’єднаний тематикою неонового світла та носитиме гасло: «Світло і радість – НеоРік на Софії». Цього року організатори обіцяють вразити відвідувачів неймовірною кількістю ілюмінацій та світловим шоу. На території будуть представлені активності як для дітей, так і для дорослих. На відвідувачів чекатиме: Фестиваль ілюмінацій, Музей крижаних скульптур, Колесо огляду, Київська карусель та Снігова гірка.

Для святкового декору дерев, у сквері Володимирського проїзду, будуть використані креативні вироби із ілюмінацій, що мають назву «холодні фонтани», а на території розташуються гігантські світлові конструкції з якими можна буде робити вражаючі фото.

Ялинку, що знаходитиметься на Софійській площі, прикрашатимуть символи цих новорічних свят – ліхтарики різної форми, оснащені внутрішнім пристроєм світла. За лісовою красунею буде особлива інсталяція - імітація "зоряного неба" з 33-х кілометрової гірлянди.

Відчути святкову атмосферу, наповнитися радістю та отримати неймовірний заряд енергії можна з 19 грудня по 14 січня на фестивалі «НеоРік на Софії». Плануйте свої вихідні разом з нами.

"Фестиваль ілюмінацій працює з 16:00"

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber