cinema Dumb Nights in Kyiv

Dumb Nights

Kyiv, 11 May 2017 , 18:00
Dovzhenko Center Dovzhenko Center
Vasilkovskaya str. 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Німі ночі. Нова історія Найбільший у Східній Європі фестиваль німого кіно і сучасної музики «Німі ночі» пристає до нового берега. Сім разів поспіль «Німі ночі» проходили в Одесі на причалі Одеського морвокзалу. У 2017 році фестиваль відбудеться там, де знаходиться найповніша в Україні збірка німого кіно, – у Києві, в Довженко-Центрі, котрий зберігає державний кіноархів художніх фільмів. Подія, що відбудеться 11–12 травня, має стати точкою відліку нової історії єдиного в Україні фестивалю німого кіно та сучасної музики. Вперше «Німі ночі» пройшли в Одесі в 2010 році. Довженко-Центр приєднався у 2013 році і відтоді був постійним партнером та співорганізатором фестивалю. Саме тут вдихнули нове життя у незаслужено забуті або заборонені фільми українських творців початку 20 століття – перлини німого кіно були відреставровані, досліджені і після перерви у майже 100 років показані публіці під музику, написану і виконану сучасними музикантами. У 2017, із заснуванням Музею кіно та перетворенням на сучасний кіноархів було вирішено перенести фестиваль «Німі ночі» до Національного центру Олександра Довженка у Києві. Нинішній Довженко-Центр заново переосмислює і освоює простір, що дістався йому в спадок від однієї з найпотужніших в СРСР кінокопіювальних фабрик. Переосмислення потребують і «Німі ночі», і цей пограничний стан відбито у назві «7 ½». Втім, у пошуку нових форм і сенсів незмінною лишиться відданість естетиці та чарам німої кінокласики у поєднанні з музикою нашого часу. 11–12 травня п’ять непересічних виконавців зберуться в публічному просторі Національного центру Олександра Довженка, аби подарувати голоси п’яти шедеврам німої кінокласики: 11 травняТарас Трясило (реж. Петро Чардинін, Україна, 1926) та Андрій Показ і Яків Тарунцов (Україна)Чорний хід / Hintertreppe (реж. Леопольд Йеснер, Пауль Лені, Німеччина, 1921) та гурт Julinoza (Україна)12 травняБогиня / 神女 (реж. Юнган У, Китай, 1934) та баяніст Єгор Забєлов (Білорусь)Антракт / Entr’acte (реж. Рене Клер, музика Еріка Саті, Франція, 1924) та Дмитро Радзецький, проект SUPREMUS & оркестр Armonia Ludus, диригент Міхейл Менабде (Грузiя-Австрія)Небувалий похід (реж. Михаїл Кауфман, Україна, 1931) та колектив Антона Байбакова (Україна) Спеціальною подією «Німих ночей» стане виставка актуального мистецтва. Над її створенням працює команда художників та арт-менеджерів – випускників Kyiv Academy of Media Arts (КАМА), котра виступає партнером фестивалю «Німі ночі».Order and buy tickets on Dumb Nights you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Cinema Dumb Nights in Kyiv will held 11 May 2017 , 18:00, Dovzhenko Center.

Німі ночі. Нова історія

Найбільший у Східній Європі фестиваль німого кіно і сучасної музики «Німі ночі» пристає до нового берега. Сім разів поспіль «Німі ночі» проходили в Одесі на причалі Одеського морвокзалу. У 2017 році фестиваль відбудеться там, де знаходиться найповніша в Україні збірка німого кіно, – у Києві, в Довженко-Центрі, котрий зберігає державний кіноархів художніх фільмів.

Подія, що відбудеться 11–12 травня, має стати точкою відліку нової історії єдиного в Україні фестивалю німого кіно та сучасної музики. Вперше «Німі ночі» пройшли в Одесі в 2010 році. Довженко-Центр приєднався у 2013 році і відтоді був постійним партнером та співорганізатором фестивалю. Саме тут вдихнули нове життя у незаслужено забуті або заборонені фільми українських творців початку 20 століття – перлини німого кіно були відреставровані, досліджені і після перерви у майже 100 років показані публіці під музику, написану і виконану сучасними музикантами.

У 2017, із заснуванням Музею кіно та перетворенням на сучасний кіноархів було вирішено перенести фестиваль «Німі ночі» до Національного центру Олександра Довженка у Києві. Нинішній Довженко-Центр заново переосмислює і освоює простір, що дістався йому в спадок від однієї з найпотужніших в СРСР кінокопіювальних фабрик. Переосмислення потребують і «Німі ночі», і цей пограничний стан відбито у назві «7 ½». Втім, у пошуку нових форм і сенсів незмінною лишиться відданість естетиці та чарам німої кінокласики у поєднанні з музикою нашого часу.

11–12 травня п’ять непересічних виконавців зберуться в публічному просторі Національного центру Олександра Довженка, аби подарувати голоси п’яти шедеврам німої кінокласики:

11 травня
Тарас Трясило (реж. Петро Чардинін, Україна, 1926) та Андрій Показ і Яків Тарунцов (Україна)
Чорний хід / Hintertreppe (реж. Леопольд Йеснер, Пауль Лені, Німеччина, 1921) та гурт Julinoza (Україна)
12 травня
Богиня / 神女 (реж. Юнган У, Китай, 1934) та баяніст Єгор Забєлов (Білорусь)
Антракт / Entr’acte (реж. Рене Клер, музика Еріка Саті, Франція, 1924) та Дмитро Радзецький, проект SUPREMUS & оркестр Armonia Ludus, диригент Міхейл Менабде (Грузiя-Австрія)
Небувалий похід (реж. Михаїл Кауфман, Україна, 1931) та колектив Антона Байбакова (Україна)

Спеціальною подією «Німих ночей» стане виставка актуального мистецтва. Над її створенням працює команда художників та арт-менеджерів – випускників Kyiv Academy of Media Arts (КАМА), котра виступає партнером фестивалю «Німі ночі».

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber