Науково-розважальний квест «Генетичний код Нового року» in Kyiv

Науково-розважальний квест «Генетичний код Нового року»

Kyiv, 18 February 2017 , 12:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Чи думали Ви колись з чого складається Новий рік? Ми точно знаємо відповідь, адже головні атрибути свята під загрозою знищення. І саме від юних учасників інтерактивного квесту залежить їх порятунок. У таємні агенти приймаємо лише кмітливих та сміливих, адже для проходження місій знадобляться знання та вміння кожного. Хочете дізнатись де вчені зберігають справжній холод? А власноруч виділити "серце" смачного новорічного символа? Чи може мріяли запалити ялинкову гірлянду сидячі на велосипеді? Все це стане можливо разом з нами! На учасників чекають:- перевірка на кмітливість винахідливість- серйозні наукові дослідження- нетривіальні новорічні конкурси- рятувальні зігріваючі танці- вибуховий фінал- пам'ятний диплом Запальні ведучі нікому не дадуть "відсидітися в стороні", адже від участі кожного залежить успіх місії!

Order and buy tickets on Науково-розважальний квест «Генетичний код Нового року» you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Науково-розважальний квест «Генетичний код Нового року» in Kyiv will held 18 February 2017 , 12:30, ВДНГ.

Чи думали Ви колись з чого складається Новий рік? Ми точно знаємо відповідь, адже головні атрибути свята під загрозою знищення. І саме від юних учасників інтерактивного квесту залежить їх порятунок. У таємні агенти приймаємо лише кмітливих та сміливих, адже для проходження місій знадобляться знання та вміння кожного. Хочете дізнатись де вчені зберігають справжній холод? А власноруч виділити "серце" смачного новорічного символа? Чи може мріяли запалити ялинкову гірлянду сидячі на велосипеді? Все це стане можливо разом з нами!

На учасників чекають:
- перевірка на кмітливість винахідливість
- серйозні наукові дослідження
- нетривіальні новорічні конкурси
- рятувальні зігріваючі танці
- вибуховий фінал
- пам'ятний диплом

Запальні ведучі нікому не дадуть "відсидітися в стороні", адже від участі кожного залежить успіх місії!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber