Set Kyiv by default? Yes, I agree / No thanks
 Науково-розважальний квест «Генетичний код Нового року» in Kyiv

Науково-розважальний квест «Генетичний код Нового року»

Kyiv, 18 February 2017 , 12:30
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Чи думали Ви колись з чого складається Новий рік? Ми точно знаємо відповідь, адже головні атрибути свята під загрозою знищення. І саме від юних учасників інтерактивного квесту залежить їх порятунок. У таємні агенти приймаємо лише кмітливих та сміливих, адже для проходження місій знадобляться знання та вміння кожного. Хочете дізнатись де вчені зберігають справжній холод? А власноруч виділити "серце" смачного новорічного символа? Чи може мріяли запалити ялинкову гірлянду сидячі на велосипеді? Все це стане можливо разом з нами! На учасників чекають:- перевірка на кмітливість винахідливість- серйозні наукові дослідження- нетривіальні новорічні конкурси- рятувальні зігріваючі танці- вибуховий фінал- пам'ятний диплом Запальні ведучі нікому не дадуть "відсидітися в стороні", адже від участі кожного залежить успіх місії!

Order and buy tickets Науково-розважальний квест «Генетичний код Нового року» can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Науково-розважальний квест «Генетичний код Нового року» in Kyiv will held 18 February 2017 , 12:30.

Чи думали Ви колись з чого складається Новий рік? Ми точно знаємо відповідь, адже головні атрибути свята під загрозою знищення. І саме від юних учасників інтерактивного квесту залежить їх порятунок. У таємні агенти приймаємо лише кмітливих та сміливих, адже для проходження місій знадобляться знання та вміння кожного. Хочете дізнатись де вчені зберігають справжній холод? А власноруч виділити "серце" смачного новорічного символа? Чи може мріяли запалити ялинкову гірлянду сидячі на велосипеді? Все це стане можливо разом з нами!

На учасників чекають:
- перевірка на кмітливість винахідливість
- серйозні наукові дослідження
- нетривіальні новорічні конкурси
- рятувальні зігріваючі танці
- вибуховий фінал
- пам'ятний диплом

Запальні ведучі нікому не дадуть "відсидітися в стороні", адже від участі кожного залежить успіх місії!

 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram