theatre performance Морозко in Kyiv

Морозко

Kyiv, 05 January 2018 , 11:00
The puppet theater on the left bank of the Dnieper The puppet theater on the left bank of the Dnieper
1, Myropilska str
Kyiv
+380445905555
Sales closed
МОРОЗКО Автор – Марія Шуринова за російською народною казкою. Жанр – повчальна казка. Що б ви попросили у чарівника Морозка, якби довелося зустрітися з ним у зимовому лісі? Працьовита дідова донька Даша та ледаща бабина донька Паша прагнуть різного – різне й отримують. Але кожна – тільки те, на що заслуговує. А чому саме дівчата опинилися взимку у лісі, кого, крім Морозка, вони там зустріли і, нарешті, що кожній з дівчат подарував Чарівник, малеча дізнається завітавши на виставу, створену за відомою російською народною казкою. Режисер – народний артист України Сергій Єфремов Художник – Алла Деркач Композитор – Лев Етінгер Вік: 3 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин

Order and buy tickets on Морозко you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Морозко in Kyiv will held 05 January 2018 , 11:00, The puppet theater on the left bank of the Dnieper.

МОРОЗКО

Автор – Марія Шуринова за російською народною казкою. Жанр – повчальна казка.

Що б ви попросили у чарівника Морозка, якби довелося зустрітися з ним у зимовому лісі? Працьовита дідова донька Даша та ледаща бабина донька Паша прагнуть різного – різне й отримують. Але кожна – тільки те, на що заслуговує. А чому саме дівчата опинилися взимку у лісі, кого, крім Морозка, вони там зустріли і, нарешті, що кожній з дівчат подарував Чарівник, малеча дізнається завітавши на виставу, створену за відомою російською народною казкою.

Режисер – народний артист України Сергій Єфремов

Художник – Алла Деркач

Композитор – Лев Етінгер

Вік: 3 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber