seminar Місто Різдва: зустріч з Олексієм Гедеоновим in Kyiv

Місто Різдва: зустріч з Олексієм Гедеоновим

Kyiv, 09 December 2017 , 19:00
Дом Мастер Класс Дом Мастер Класс
ул. Б. Хмельницького, 57Б
Kyiv
+380445905555
Sales closed
У найтемнішу, найхолоднішу пору року всі ми поспішаємо до вервечки свят зимових: де світло, де тепло, де щедрих стіл та щирий сміх, де ми ніби знаходимось поряд з незримими святими і давніми традиціями передчуття радості. Здавна зимові свята починалися з дороги – а де вона, там завжди випробовування й пригоди – не кожен раз веселі. Як на початку, так й наприкінці будь-якої дороги, та будь-якої історії завжди лежало місто. Велике чи мале, знане чи звичайне, але завжди повне мешканців, споруд, спокус та традиції вічного свята. Відомий письменник Олексій Гедеонов пропонує за годинною розмовою спробувати разом пройти дорогою зимових свят. Зазирнути до міст величних, зокрема й українських, та їх сакральних місць, поміркувати про важливість мовчання, уповільнення Часу та дізнатися, хто все-таки поїде до Бетлема. Адже зима – це довгий шлях. Вартість участі – 150 грн. Квиток для студентів та пенсіонерів коштує 100 грн.

Order and buy tickets on Місто Різдва: зустріч з Олексієм Гедеоновим you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Seminar Місто Різдва: зустріч з Олексієм Гедеоновим in Kyiv will held 09 December 2017 , 19:00, Дом Мастер Класс.

У найтемнішу, найхолоднішу пору року всі ми поспішаємо до вервечки свят зимових: де світло, де тепло, де щедрих стіл та щирий сміх, де ми ніби знаходимось поряд з незримими святими і давніми традиціями передчуття радості. Здавна зимові свята починалися з дороги – а де вона, там завжди випробовування й пригоди – не кожен раз веселі. Як на початку, так й наприкінці будь-якої дороги, та будь-якої історії завжди лежало місто. Велике чи мале, знане чи звичайне, але завжди повне мешканців, споруд, спокус та традиції вічного свята.

Відомий письменник Олексій Гедеонов пропонує за годинною розмовою спробувати разом пройти дорогою зимових свят. Зазирнути до міст величних, зокрема й українських, та їх сакральних місць, поміркувати про важливість мовчання, уповільнення Часу та дізнатися, хто все-таки поїде до Бетлема. Адже зима – це довгий шлях.

Вартість участі – 150 грн. Квиток для студентів та пенсіонерів коштує 100 грн.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber