theatre performance Мистер Р-р-р in Kyiv

Мистер Р-р-р

Kyiv, 18 February 2017 , 11:30
Творческая мастерская Театр Марионеток Творческая мастерская Театр Марионеток
ул. Грушевского, 1А
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Містер Р-р-р - це маленьке тигреня, персонаж казок англійського письменника Дональда Біссета. У виставі використовуються відомі історії про порося, яке хотіло літати (казка Дональда Біссета) і про слона Хортона, який висиджував пташеня. (казка Доктора Сьюза). Але найголовніше у виставі все ж таки, мабуть, не стільки самі історії, скільки те, що їх пов'язує - головна, наскрізна Ідея, яка поєднує ці дві казки. Але великою помилкою буде думка, що їх тільки дві. Все, що Ви маєте знати - у нас ще дуже багато історій на цю тему! Режисер - Михайло ЯремчукХудожник - Ірина Хмарук, Михайло Яремчук Ролі виконують:МІСТЕР ПЕРШИЙ Вадим Кожевніков, Борис КниженкоМІСТЕР ДРУГИЙ Михайло ЦибаМІСТЕР ТРЕТІЙ Олександр Калаш, Станіслав ЩокінМІС Леся Чеверноженко, Катерина Єршова Для дітей від 5-ти років з батьками

Order and buy tickets on Мистер Р-р-р you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Мистер Р-р-р in Kyiv will held 18 February 2017 , 11:30, Творческая мастерская Театр Марионеток.

Містер Р-р-р - це маленьке тигреня, персонаж казок англійського письменника Дональда Біссета. У виставі використовуються відомі історії про порося, яке хотіло літати (казка Дональда Біссета) і про слона Хортона, який висиджував пташеня. (казка Доктора Сьюза). Але найголовніше у виставі все ж таки, мабуть, не стільки самі історії, скільки те, що їх пов'язує - головна, наскрізна Ідея, яка поєднує ці дві казки. Але великою помилкою буде думка, що їх тільки дві. Все, що Ви маєте знати - у нас ще дуже багато історій на цю тему!

Режисер - Михайло Яремчук
Художник - Ірина Хмарук, Михайло Яремчук

Ролі виконують:
МІСТЕР ПЕРШИЙ Вадим Кожевніков, Борис Книженко
МІСТЕР ДРУГИЙ Михайло Циба
МІСТЕР ТРЕТІЙ Олександр Калаш, Станіслав Щокін
МІС Леся Чеверноженко, Катерина Єршова

Для дітей від 5-ти років з батьками

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber