cinema Ми всі астрономи! Телепорт 360 in Kyiv

Ми всі астрономи! Телепорт 360

Kyiv, 12 November 2017 , 16:00
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Ми всі астрономи! Сьогодні астроном – це не самотній спостерігач, як сотні років тому. Фільм “Ми всі астрономи” показує глобальну співпрацю, технології та відданість, що потрібні для розв’язання загадок Всесвіту. “Ми всі астрономи” це захоплюючий новий повнокупольний фільм для цифрових планетаріїв виготовлений компанією NSC Creative у співпраці з британськими астрономами. “Ми всі астрономи” – це продукт співпраці кращих британських обсерваторій, планетаріїв та музеїв наук. Длительность сеанса: 40 мин. Год выпуска: 2009 Жанр: Образование и развлечение, Анимация.

Order and buy tickets on Ми всі астрономи! Телепорт 360 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Cinema Ми всі астрономи! Телепорт 360 in Kyiv will held 12 November 2017 , 16:00, ВДНГ.

Ми всі астрономи!

Сьогодні астроном – це не самотній спостерігач, як сотні років тому. Фільм “Ми всі астрономи” показує глобальну співпрацю, технології та відданість, що потрібні для розв’язання загадок Всесвіту.

“Ми всі астрономи” це захоплюючий новий повнокупольний фільм для цифрових планетаріїв виготовлений компанією NSC Creative у співпраці з британськими астрономами.

“Ми всі астрономи” – це продукт співпраці кращих британських обсерваторій, планетаріїв та музеїв наук.

Длительность сеанса: 40 мин.

Год выпуска: 2009

Жанр: Образование и развлечение, Анимация.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber