Concert ManSound in Kyiv - 1

ManSound

Kyiv, 09 March 2018 , 20:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
9-го березня акапельний гурт ManSound до Свята Жіноцтва в Caribbean Club Concert Hall! Ми підготували справжній подарунок прекрасній половині людства. Жіночки, радійте, 6 талановитих та мужніх артистів на одній сцені співатимуть саме для вас пісні, які любите саме Ви! 9-го березня Man Sound виконають оновлену програму, в якій артисти поєднали улюблені композиції та безсмертні шлягери. Наживо пролунає яскравий мікс з джазу, класики, популярної музики та народних мелодій. Деякі пісні традиційно зал співає разом та на біс. ManSound - це колектив, який поєднує у собі талант, віртуозне володіння голосом, величезний репертуар з різних епох та стилів. Вони професійно оволоділи співом у жанрі a capella та вражають своєю майстерністю. Вже більше 20-ти років артисти представляють українську вокальну школу у всьому світі. Їм аплодували у різних куточках планети, вони зривали овації на найповажніших фестивалях. 9-го березня Man Sound традиційно дають концерт для українських жінок, які є найпрекраснішими з усіх та надихають на творчість. Чоловіки, цей концерт стане безцінним подарунком вашим коханим. Подаруйте їм свято, подаруйте їм настрій та гарні емоції.

Order and buy tickets on ManSound you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert ManSound in Kyiv will held 09 March 2018 , 20:00, CARIBBEAN club.

9-го березня акапельний гурт ManSound до Свята Жіноцтва в Caribbean Club Concert Hall!

Ми підготували справжній подарунок прекрасній половині людства. Жіночки, радійте, 6 талановитих та мужніх артистів на одній сцені співатимуть саме для вас пісні, які любите саме Ви!

9-го березня Man Sound виконають оновлену програму, в якій артисти поєднали улюблені композиції та безсмертні шлягери.

Наживо пролунає яскравий мікс з джазу, класики, популярної музики та народних мелодій.

Деякі пісні традиційно зал співає разом та на біс.

ManSound - це колектив, який поєднує у собі талант, віртуозне володіння голосом, величезний репертуар з різних епох та стилів.

Вони професійно оволоділи співом у жанрі a capella та вражають своєю майстерністю.

Вже більше 20-ти років артисти представляють українську вокальну школу у всьому світі. Їм аплодували у різних куточках планети, вони зривали овації на найповажніших фестивалях.

9-го березня Man Sound традиційно дають концерт для українських жінок, які є найпрекраснішими з усіх та надихають на творчість.

Чоловіки, цей концерт стане безцінним подарунком вашим коханим. Подаруйте їм свято, подаруйте їм настрій та гарні емоції.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber