theatre performance Alexei Gorbunov and "Pilot's Sadness" in Kyiv

Alexei Gorbunov and "Pilot's Sadness", Майский концерт

Kyiv, 17 November 2017 , 20:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Олексій Горбунов та гурт “Грусть Пілота” Незаурядний актор, харизматична особистість, талановитий артист Олексій Горбунов та гурт "Грусть пілота" напередодні виходу нового українського фільму “Травень” - представляють “Травневий концерт”. За словами актора концерти приносять не менше насолоди ніж гра в театрі чи кіно. Гурт Горбунова виконує старі піні, які багато років назад лунали з кожного двору. До них відносяться твори Висоцького, Бернеса, Окуджави. Можна вважати, що це музика, взята з дитинства, на якій він виріс та яку любило слухати старше покоління. Тільки живий звук та щирі емоції. Гарна музика, дружня атмосфера та близьке спілкування з неповторним Олексієм Горбуновим.


Order and buy tickets on Alexei Gorbunov and "Pilot's Sadness", Майский концерт you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Alexei Gorbunov and "Pilot's Sadness" in Kyiv will held 17 November 2017 , 20:00, CARIBBEAN club.

Олексій Горбунов та гурт “Грусть Пілота”

Незаурядний актор, харизматична особистість, талановитий артист Олексій Горбунов та гурт "Грусть пілота" напередодні виходу нового українського фільму “Травень” - представляють “Травневий концерт”.

За словами актора концерти приносять не менше насолоди ніж гра в театрі чи кіно.

Гурт Горбунова виконує старі піні, які багато років назад лунали з кожного двору. До них відносяться твори Висоцького, Бернеса, Окуджави. Можна вважати, що це музика, взята з дитинства, на якій він виріс та яку любило слухати старше покоління.

Тільки живий звук та щирі емоції.

Гарна музика, дружня атмосфера та близьке спілкування з неповторним Олексієм Горбуновим.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber