Concert Ruslan Egorov Quartet in Kyiv - 1

Ruslan Egorov Quartet

Kyiv, 10 February 2018 , 19:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 26.06
10 лютого на сцену Caribbean Club Concert Hall вкотре вийде четвірка видатних українських джазменів сучасності – Квартет Руслана Єгорова. Цього вечора один з найкращих джазових бендів зіграє класичний джазовий репертуар на сучасний лад. А родзинкою виступу стане живий рояль, що зробить концерт ще більш атмосфернішим. Квартет Руслана Єгорова – це блискучі представники української джаз-сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кістеньов. Творчість колективу така багатогранна, що їхнього виступу чекають не тільки на джазових фестах, а й на камерних клубних майданчиках. Музика Квартету однаково гармонійно звучить на альтернативних тусовках і офіційних заходах із суворим дрес-кодом. На рахунку віртуозів лише одна платівка «Once in Chestnut Town», проте вони стверджують, що це лише початок їхнього творчого шляху і скоро на слухачів чекають приємні несподіванки. Чотири мегаособистості українського джазу, унікальний репертуар та живий рояль – усе це 10 лютого у Caribbean Club Concert Hall! Квартет Руслана Єгорова: Руслан Єгоров - вокал, клавішіДмитро «Бобін» Александров - тенор саксофонМикола Кістеньов - контрабасПавло Галицький – барабани

Ruslan Egorov Quartet in other countries:

27thd September, 2018

Bila TserkvaПК «Росава»

19:00 90 - 350 50+ pcs. buy

Order and buy tickets on Ruslan Egorov Quartet you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Ruslan Egorov Quartet in Kyiv will held 10 February 2018 , 19:00, CARIBBEAN club.

10 лютого на сцену Caribbean Club Concert Hall вкотре вийде четвірка видатних українських джазменів сучасності – Квартет Руслана Єгорова. Цього вечора один з найкращих джазових бендів зіграє класичний джазовий репертуар на сучасний лад. А родзинкою виступу стане живий рояль, що зробить концерт ще більш атмосфернішим.

Квартет Руслана Єгорова – це блискучі представники української джаз-сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кістеньов.

Творчість колективу така багатогранна, що їхнього виступу чекають не тільки на джазових фестах, а й на камерних клубних майданчиках. Музика Квартету однаково гармонійно звучить на альтернативних тусовках і офіційних заходах із суворим дрес-кодом.

На рахунку віртуозів лише одна платівка «Once in Chestnut Town», проте вони стверджують, що це лише початок їхнього творчого шляху і скоро на слухачів чекають приємні несподіванки.

Чотири мегаособистості українського джазу, унікальний репертуар та живий рояль – усе це 10 лютого у Caribbean Club Concert Hall!

Квартет Руслана Єгорова:

Руслан Єгоров - вокал, клавіші
Дмитро «Бобін» Александров - тенор саксофон
Микола Кістеньов - контрабас
Павло Галицький – барабани

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber