theatre performance Comedy "Do not bother!" (Obraz) in Kyiv - 1

Comedy "Do not bother!" (Obraz)

Kyiv, 08 December 2017 , 19:00
Киевский драматический театр Браво Киевский драматический театр Браво
ул. Олеся Гончара, 79
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Театр «Образ» Англійська комедія «Не турбувати!» П’ятизірковий готель. Одружений депутат, молода коханка і… стук у двері. Уявили собі? Досить буденно. А якщо так: депутат, коханка і… труп! І тепер вже – вимогливий стукіт у двері! А потім ще, ще і ще! Володар премії Лоуренса Олів'є «Комедія року» п’єса «Не турбувати!» (англ. Out of Order) – це справжній хіт від іскрометного англійського майстра фарсу Рея Куні, який вже 25 років поспіль не сходить з театральних підмостків по всьому світу! На півтори години ви в прямому сенсі застрягнете у номері шикарного готелю «Вестмінстер» разом із найвинахідливішим депутатом Англії. Що там буде! Застали разом із напіводягненою секретаркою на дивані і трупом журналістки у вікні? Припустимо, це неприємно ... А якщо її ненормальний чоловік-рокер починає вибивати двері? Ось це вже сумно! Ну, а якщо на фоні всього цього з сюрпризом нагряне ваша ревнива дружина? Все, стрибаємо з Біг Бена? Але ж ні! Містер Річард Віллі знайде виправдання всім людям, подіям і предметам, які настільки невчасно опинилися в його номері (коли він сам, взагалі-то, повинен бути у парламенті). Недарма ж він - помічник самого Прем'єр-міністра! Правда, ми не гарантуємо, що в його брехні не заплутаються не лише він сам, його бідолаха-секретар, увесь персонал готелю і кохана дружина, але в першу чергу, Ви, любий глядачу! Бо події розвиватимуться дуже швидко, а регіт сусіда зліва і сльози від сміху можуть дещо заважати детально сприймати цей вселенський фарс у масштабах одного готельного номеру. Тому рекомендуємо сходити двічі. А загалом, не забудьте зареєструватися у номері 34 готелю «Вестмінстер», замовити шампанське й устриці та обов’язково повісити на двері табличку «НЕ ТУРБУВАТИ»! Тривалість вистави – 2 години з антрактом Режисер-постановник: О.Власенко, О. Міхневич Режисер і художній керівник: О.Міхневич


Order and buy tickets on Comedy "Do not bother!" (Obraz) you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Comedy "Do not bother!" (Obraz) in Kyiv will held 08 December 2017 , 19:00, Киевский драматический театр Браво.

Театр «Образ»

Англійська комедія «Не турбувати!»

П’ятизірковий готель. Одружений депутат, молода коханка і… стук у двері. Уявили собі? Досить буденно. А якщо так: депутат, коханка і… труп! І тепер вже – вимогливий стукіт у двері! А потім ще, ще і ще!

Володар премії Лоуренса Олів'є «Комедія року» п’єса «Не турбувати!» (англ. Out of Order) – це справжній хіт від іскрометного англійського майстра фарсу Рея Куні, який вже 25 років поспіль не сходить з театральних підмостків по всьому світу!

На півтори години ви в прямому сенсі застрягнете у номері шикарного готелю «Вестмінстер» разом із найвинахідливішим депутатом Англії. Що там буде! Застали разом із напіводягненою секретаркою на дивані і трупом журналістки у вікні? Припустимо, це неприємно ... А якщо її ненормальний чоловік-рокер починає вибивати двері? Ось це вже сумно! Ну, а якщо на фоні всього цього з сюрпризом нагряне ваша ревнива дружина? Все, стрибаємо з Біг Бена? Але ж ні! Містер Річард Віллі знайде виправдання всім людям, подіям і предметам, які настільки невчасно опинилися в його номері (коли він сам, взагалі-то, повинен бути у парламенті). Недарма ж він - помічник самого Прем'єр-міністра! Правда, ми не гарантуємо, що в його брехні не заплутаються не лише він сам, його бідолаха-секретар, увесь персонал готелю і кохана дружина, але в першу чергу, Ви, любий глядачу! Бо події розвиватимуться дуже швидко, а регіт сусіда зліва і сльози від сміху можуть дещо заважати детально сприймати цей вселенський фарс у масштабах одного готельного номеру. Тому рекомендуємо сходити двічі.

А загалом, не забудьте зареєструватися у номері 34 готелю «Вестмінстер», замовити шампанське й устриці та обов’язково повісити на двері табличку «НЕ ТУРБУВАТИ»!

Тривалість вистави – 2 години з антрактом

Режисер-постановник: О.Власенко, О. Міхневич

Режисер і художній керівник: О.Міхневич

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber