theatre performance Cat's home in Kyiv

Cat's home

Kyiv, 10 March 2018 , 13:00
The puppet theater on the left bank of the Dnieper The puppet theater on the left bank of the Dnieper
1, Myropilska str
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 14.04, 14.04, 14.04
КИЦИН ДІМ Автор – Самуїл Маршак. Жанр – музична казка Яскраві ляльки та весела музика у поєднанні з акторською грою подарують малятам годину свята. Це історія про заможну Кішку, яка не пустила на поріг маленьких кошенят-племінників, коли ті були у скруті і просили про допомогу. Проте Кішку саму спіткала біда – згорів її розкішний будинок. І тільки кошенята не вагаючись прихистили її. Вистава змушує замислитись над важливими питаннями: як не переплутати вдаваних друзів зі справжніми, як навчитися пробачати, як бути великодушним до того, хто поставився до тебе несправедливо. Режисер – народний артист України Сергій ЄфремовСценограф – Василь ВиходцевськийКомпозитор – Анатолій Шух Вік: 3 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин


Order and buy tickets on Cat's home you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Cat's home in Kyiv will held 10 March 2018 , 13:00, The puppet theater on the left bank of the Dnieper.

КИЦИН ДІМ

Автор – Самуїл Маршак. Жанр – музична казка

Яскраві ляльки та весела музика у поєднанні з акторською грою подарують малятам годину свята. Це історія про заможну Кішку, яка не пустила на поріг маленьких кошенят-племінників, коли ті були у скруті і просили про допомогу. Проте Кішку саму спіткала біда – згорів її розкішний будинок. І тільки кошенята не вагаючись прихистили її. Вистава змушує замислитись над важливими питаннями: як не переплутати вдаваних друзів зі справжніми, як навчитися пробачати, як бути великодушним до того, хто поставився до тебе несправедливо.

Режисер – народний артист України Сергій Єфремов
Сценограф – Василь Виходцевський
Композитор – Анатолій Шух

Вік: 3 | Мова: російська | Тривалість: 50 хвилин

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber