club's performance JazzUA in Kyiv

JazzUA

Kyiv, 12 December 2017 , 20:00
CARIBBEAN club CARIBBEAN club
ул. С. Петлюры, 4
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Вперше в Україні аргентинські музиканти з прем’єрою програми «JazzUA» Ілля Бондаренко – скрипка Наталя Лебедєва – рояль, аранжування Флавіо Ромеро – контрабас (Аргентина) Оскар Жюнта – барабани (Аргентина) Вперше в Україні українсько-аргентинський гурт з новою програмою аргентинської музики, танго, та оригінальних джазових аранжувань українських мелодій під назвою "JazzUA". Прем'єра програми відбулася у жовтні 2017 в Буенос-Айресі і вперше буде виконана в Україні у грудні 2017 року унікальним складом музикантів з України й Аргентини. Соліст проекту - 16-річний скрипаль-віртуоз Ілля Бондаренко, який представляв Україну на таких унікальних майданчиках, як Білий Дім (Вашингтон, 2016), де Ілля став першим іноземцем і єдиним українцем, якого запросили виступати під час традиційних різдвяних святкувань, його обрала особисто Мішель Обама https://youtu.be/E_TsAXO7WqA; в славетному Карнегі Холі та на сцені ООН у Нью-Йорку (2015-2014 рр.) https://youtu.be/Iex2OWI1P4g; на благодійному Балі Принца Гаррі у Лондоні (2014 р.) і тоді ж у Посольстві України в Лондоні https://youtu.be/wEgnVqb58nI (сюжет ВВС), під час зустрічі Папи Римського з дипломатами ООН (виконувалася музика, яку Ілля написав у 12-річному віці з присвятою загиблим у війні на Сході України; Нью-Йорк, 2015), Віденська філармонія (фестиваль "U_Stream", 2017 https://youtu.be/dapdjRxCGIE), Референдум у Нідерландах (5 концертів, 5 міст, 2016), Головний офіс ООН у Нью-Йорку (благодійний проект "Пазли Вічності", 2014), Токіо-Фукушіма-Славутич (проект з відомим дизайнером KENZO; 2016-2017рр.), у кращих залах Буенос-Айреса (Аргентина, 2017), у Японії (2016) https://youtu.be/7IoblQoHNw8. Автор аранжувань – провідна джазова піаністка, композиторка, аранжувальниця й бенд-лідер України Наталія Лебедєва, яка створила програму українських пісень з різних куточків України "JazzUA" та своїм композиторським і виконавськими талантом вдихнули нове життя й сучасність у відомі фольклорні мелодії й мотиви. За контрабасом Флавіо Ромеро – молодий темпераментний музикант і композитор, якого запрошують до співпраці світові зірки музики, що приїжджають до Буенос-Айреса. Харизматична гра Флавіо захоплює слухача та підняла його на вершину музичної сцени Аргентини. Був кращим студентом Національної музичної консерваторії Аргенити, де тепер викладає, а також брав приватні уроки у Нью-Йорку. Учасник джазових фестивалів у Латинській Америці. За барабанами зіграє кращий джазовий барабанщик Аргентини Оскар Жюнта - який ВПЕРШЕ завітає до України! Регулярний партнер всесвітньо відомого композитора Лало Шифріна (багаторазовий лауреат премії "Оскар" за музику до кіно), та легендарного джазового трубача Вейна Шортер (багаторазовий лауреат премії "Ґремі"), а також Хербі Хенкока, Дейва Холланда, Джона Патітуччі, Біллі Кобхема, Пакіто де Рівери, Філіпа Катріна та ін. Генеральний партнер ENERI Dr. Pedro Lylyk За підтримки Посольства Аргентинської республіки в Україні

Order and buy tickets on JazzUA you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Club's performance JazzUA in Kyiv will held 12 December 2017 , 20:00, CARIBBEAN club.

Вперше в Україні аргентинські музиканти з прем’єрою програми «JazzUA»

Ілля Бондаренко – скрипка

Наталя Лебедєва – рояль, аранжування

Флавіо Ромеро – контрабас (Аргентина)

Оскар Жюнта – барабани (Аргентина)

Вперше в Україні українсько-аргентинський гурт з новою програмою аргентинської музики, танго, та оригінальних джазових аранжувань українських мелодій під назвою "JazzUA". Прем'єра програми відбулася у жовтні 2017 в Буенос-Айресі і вперше буде виконана в Україні у грудні 2017 року унікальним складом музикантів з України й Аргентини.

Соліст проекту - 16-річний скрипаль-віртуоз Ілля Бондаренко, який представляв Україну на таких унікальних майданчиках, як Білий Дім (Вашингтон, 2016), де Ілля став першим іноземцем і єдиним українцем, якого запросили виступати під час традиційних різдвяних святкувань, його обрала особисто Мішель Обама https://youtu.be/E_TsAXO7WqA; в славетному Карнегі Холі та на сцені ООН у Нью-Йорку (2015-2014 рр.) https://youtu.be/Iex2OWI1P4g; на благодійному Балі Принца Гаррі у Лондоні (2014 р.) і тоді ж у Посольстві України в Лондоні https://youtu.be/wEgnVqb58nI (сюжет ВВС), під час зустрічі Папи Римського з дипломатами ООН (виконувалася музика, яку Ілля написав у 12-річному віці з присвятою загиблим у війні на Сході України; Нью-Йорк, 2015), Віденська філармонія (фестиваль "U_Stream", 2017 https://youtu.be/dapdjRxCGIE), Референдум у Нідерландах (5 концертів, 5 міст, 2016), Головний офіс ООН у Нью-Йорку (благодійний проект "Пазли Вічності", 2014), Токіо-Фукушіма-Славутич (проект з відомим дизайнером KENZO; 2016-2017рр.), у кращих залах Буенос-Айреса (Аргентина, 2017), у Японії (2016) https://youtu.be/7IoblQoHNw8.

Автор аранжувань – провідна джазова піаністка, композиторка, аранжувальниця й бенд-лідер України Наталія Лебедєва, яка створила програму українських пісень з різних куточків України "JazzUA" та своїм композиторським і виконавськими талантом вдихнули нове життя й сучасність у відомі фольклорні мелодії й мотиви.

За контрабасом Флавіо Ромеро – молодий темпераментний музикант і композитор, якого запрошують до співпраці світові зірки музики, що приїжджають до Буенос-Айреса. Харизматична гра Флавіо захоплює слухача та підняла його на вершину музичної сцени Аргентини. Був кращим студентом Національної музичної консерваторії Аргенити, де тепер викладає, а також брав приватні уроки у Нью-Йорку. Учасник джазових фестивалів у Латинській Америці.

За барабанами зіграє кращий джазовий барабанщик Аргентини Оскар Жюнта - який ВПЕРШЕ завітає до України! Регулярний партнер всесвітньо відомого композитора Лало Шифріна (багаторазовий лауреат премії "Оскар" за музику до кіно), та легендарного джазового трубача Вейна Шортер (багаторазовий лауреат премії "Ґремі"), а також Хербі Хенкока, Дейва Холланда, Джона Патітуччі, Біллі Кобхема, Пакіто де Рівери, Філіпа Катріна та ін.

Генеральний партнер ENERI Dr. Pedro Lylyk

За підтримки Посольства Аргентинської республіки в Україні

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber