Concert Hurts in Kyiv - 1

Hurts

Kyiv, 23 November 2017 , 19:00
Stereo Plaza Stereo Plaza
Лобановского пр-т, 119
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Британці Hurts  їдуть до Києва з альбомом “Desire”23 листопада, 19:00Київ, Stereo PlazaВсесвітньовідомі британські  романтики й аристократи Hurts  анонсували концерт в  Києві восени 2017. Тео і Адам  приїдуть в Україну зі своєю новою, четвертою за рахунком, платівкою “Desire”, реліз якої відбудеться  цього року. Перший синглом   альбому став “Beautiful Ones", кліп на який музиканти знімали в Києві. У ролику піднімаються теми ненависті, любові, жорстокості і краси.Це п’ятий концерт Hurts в Україні,  всі  їх виступи були  аншлаговими. Щоб зрозуміти, чому Hurts мають таку популярність, варто прослухати перший сингл “Beautiful Ones" з нового альбому гурту, чи подивитися live. Hurts  - це стиль у кожній деталі, це магія сучасної британської поп музики.  Їх треки в топах  світових   музичних чартів, вони грають на  найзначиміших фестивалях, отримали  десятки музичних премій,  географія концертних турів гурту безмежна. Вишукане й потужне концертне шоу, вокал, аристократична британська стриманість  і магнетизм  вокаліста Тео, в симбіозі змусять вас кожну секунду концерту стежити за  його подихом,  поглядом, рухом пальців чи поворотом голови. І співати вголос,  закарбувати в пам’яті і назавжди забрати з собою незабутнью й особливу емоцію, які дарують Hurts.P.S. За три дні  після анонсу  концерту Hurts в Києві заброньовано більше тисячі квитків, а Stereo Plaza не стадіон. Тож  поспішайте!

Order and buy tickets on Hurts you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Hurts in Kyiv will held 23 November 2017 , 19:00, Stereo Plaza.

Британці Hurts  їдуть до Києва з альбомом “Desire”
23 листопада, 19:00
Київ, Stereo Plaza

Всесвітньовідомі британські  романтики й аристократи Hurts  анонсували концерт в  Києві восени 2017. Тео і Адам  приїдуть в Україну зі своєю новою, четвертою за рахунком, платівкою “Desire”, реліз якої відбудеться  цього року. Перший синглом   альбому став “Beautiful Ones", кліп на який музиканти знімали в Києві. У ролику піднімаються теми ненависті, любові, жорстокості і краси.

Це п’ятий концерт Hurts в Україні,  всі  їх виступи були  аншлаговими. Щоб зрозуміти, чому Hurts мають таку популярність, варто прослухати перший сингл “Beautiful Ones" з нового альбому гурту, чи подивитися live.

Hurts  - це стиль у кожній деталі, це магія сучасної британської поп музики.  Їх треки в топах  світових   музичних чартів, вони грають на  найзначиміших фестивалях, отримали  десятки музичних премій,  географія концертних турів гурту безмежна.

Вишукане й потужне концертне шоу, вокал, аристократична британська стриманість  і магнетизм  вокаліста Тео, в симбіозі змусять вас кожну секунду концерту стежити за  його подихом,  поглядом, рухом пальців чи поворотом голови. І співати вголос,  закарбувати в пам’яті і назавжди забрати з собою незабутнью й особливу емоцію, які дарують Hurts.

P.S. За три дні  після анонсу  концерту Hurts в Києві заброньовано більше тисячі квитків, а Stereo Plaza не стадіон. Тож  поспішайте!

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber