theatre performance I want to Paris in Kyiv

I want to Paris

Kyiv, 08 December 2017 , 19:00
МКЦ ім. І. Козловського МКЦ ім. І. Козловського
Kyiv
+380445905555
Sales closed
— Я знову хочу в Париж. — А Ви вже там бували? — Ні, але я вже колись хотів…Моновистава за мотивами однойменного оповідання М. Веллєра «Хочу в Париж» – це сповнена доброго гумору історія «маленької» радянської людини, з провінційного містечка, яка впродовж усього життя намагалася втілити свою велику мрію – побувати в Парижі. Виставу грає:Володимир ГолоснякРежисер-постановник:Володимир ГолоснякІван СорокаСценографія та хореографія:Володимир ГолоснякМультимедіа:Олександр ЧернишовМатвій ЧернишовХудожнє оформлення:Ірина ГолоснякВистава на одну дію, йде українською мовою.


Order and buy tickets on I want to Paris you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance I want to Paris in Kyiv will held 08 December 2017 , 19:00, МКЦ ім. І. Козловського.

— Я знову хочу в Париж.

— А Ви вже там бували?

— Ні, але я вже колись хотів…
Моновистава за мотивами однойменного оповідання М. Веллєра «Хочу в Париж» – це сповнена доброго гумору історія «маленької» радянської людини, з провінційного містечка, яка впродовж усього життя намагалася втілити свою велику мрію – побувати в Парижі.

Виставу грає:
Володимир Голосняк
Режисер-постановник:
Володимир Голосняк
Іван Сорока
Сценографія та хореографія:
Володимир Голосняк
Мультимедіа:
Олександр Чернишов
Матвій Чернишов
Художнє оформлення:
Ірина Голосняк
Вистава на одну дію, йде українською мовою.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber