Concert New Year's night in Kyiv

New Year's night

Kyiv, 31 December 2017 , 22:00
Freedom Freedom
ул. Кирилловская, 134
Kyiv
+380445905555
Sales closed
FREEDOM Event Hall запрошує на «Головну Новорічну Ніч країни!» Кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш! Ми пропонуємо Вам зустріти 2018-й рік разом з кращими артистами та знаменитостями: Студія “Квартал-95”, Тіна Кароль, Катерина Осадча, Юрій Горбунов та Freedom Music Band! Готуйтеся до неймовірних святкових вражень, адже цього вечора Ви побачите не тільки улюблених ведучих, а отримаєте можливість насолодитись новорічним позитивом та новим зарядом гумору та музики! Тільки в Новорічну Ніч і і тільки для Вас найкращі виступи неймовірної Тіни Кароль, Студії «Квартал-95» та Freedom Music Band! У новорічну ніч збуваються всі мрії. І по традиції не обійдеться без розкішної ялинки, келиха шампанського. Особлива атмосфера легендарного Фрідома, улюблені артисти та найактуальніші жарти чекають Вас! Запрошуємо всіх, хто бажає посміятись від душі, відпочити та отримати гастрономічну насолоду! Чекаємо Вас 31 грудня! Зустрічайте «зірковий» Новий рік разом із Freedom Event Hall!Order and buy tickets on New Year's night you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert New Year's night in Kyiv will held 31 December 2017 , 22:00, Freedom.

FREEDOM Event Hall запрошує на «Головну Новорічну Ніч країни!»

Кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш! Ми пропонуємо Вам зустріти 2018-й рік разом з кращими артистами та знаменитостями: Студія “Квартал-95”, Тіна Кароль, Катерина Осадча, Юрій Горбунов та Freedom Music Band!

Готуйтеся до неймовірних святкових вражень, адже цього вечора Ви побачите не тільки улюблених ведучих, а отримаєте можливість насолодитись новорічним позитивом та новим зарядом гумору та музики!

Тільки в Новорічну Ніч і і тільки для Вас найкращі виступи неймовірної Тіни Кароль, Студії «Квартал-95» та Freedom Music Band!

У новорічну ніч збуваються всі мрії. І по традиції не обійдеться без розкішної ялинки, келиха шампанського.

Особлива атмосфера легендарного Фрідома, улюблені артисти та найактуальніші жарти чекають Вас!

Запрошуємо всіх, хто бажає посміятись від душі, відпочити та отримати гастрономічну насолоду!

Чекаємо Вас 31 грудня!

Зустрічайте «зірковий» Новий рік разом із Freedom Event Hall!

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber