Set Kyiv by default? Yes, I agree / No thanks
1, 2 and 9 May — call-center is work from 11:00 to 17:00
theatre performance Голомоза співачка in Kyiv

Голомоза співачка

Kyiv, 19 February 2017 , 19:00
Театр «МежIIIКолон» (Актовый зал КИСИТ КНЭУ) Театр «МежIIIКолон» (Актовый зал КИСИТ КНЭУ)
Львовская площадь, 14
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 30.04, 11.06
Обережно АБСУРД! Ви коли небудь серйозно роздумували над питаннями: життя і смерті? Картоплі та оліі? Чи доводилося вам раптово познайомитися на вулиці з власною дружиною/чоловіком, яким/якою у вас спільна донька? Ні? Тоді ви ще не все бачили в своєму житті. А ось подружжя Смітів і Мартінів можуть з вами поділитися цим досвідом. Головне потрапити до них у гості! Абсурдна комедія "Голомоза співачка" Ежена Йонеско від молодих і раціональних акторів. Такого ви ще не бачили! Театр-абсурду на сцені Театру "МіжIIIКолон"

Order and buy tickets Голомоза співачка can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Theatre performance Голомоза співачка in Kyiv will held 19 February 2017 , 19:00.

Обережно АБСУРД!

Ви коли небудь серйозно роздумували над питаннями: життя і смерті? Картоплі та оліі? Чи доводилося вам раптово познайомитися на вулиці з власною дружиною/чоловіком, яким/якою у вас спільна донька? Ні? Тоді ви ще не все бачили в своєму житті. А ось подружжя Смітів і Мартінів можуть з вами поділитися цим досвідом. Головне потрапити до них у гості!

Абсурдна комедія "Голомоза співачка" Ежена Йонеско від молодих і раціональних акторів. Такого ви ще не бачили! Театр-абсурду на сцені Театру "МіжIIIКолон"

 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram