theatre performance Голомоза співачка in Kyiv

Голомоза співачка

Kyiv, 19 February 2017 , 19:00
Театр «МежIIIКолон» (Актовый зал КИСИТ КНЭУ) Театр «МежIIIКолон» (Актовый зал КИСИТ КНЭУ)
Львовская площадь, 14
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Обережно АБСУРД! Ви коли небудь серйозно роздумували над питаннями: життя і смерті? Картоплі та оліі? Чи доводилося вам раптово познайомитися на вулиці з власною дружиною/чоловіком, яким/якою у вас спільна донька? Ні? Тоді ви ще не все бачили в своєму житті. А ось подружжя Смітів і Мартінів можуть з вами поділитися цим досвідом. Головне потрапити до них у гості! Абсурдна комедія "Голомоза співачка" Ежена Йонеско від молодих і раціональних акторів. Такого ви ще не бачили! Театр-абсурду на сцені Театру "МіжIIIКолон"

Order and buy tickets on Голомоза співачка you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Голомоза співачка in Kyiv will held 19 February 2017 , 19:00, Театр «МежIIIКолон» (Актовый зал КИСИТ КНЭУ).

Обережно АБСУРД!

Ви коли небудь серйозно роздумували над питаннями: життя і смерті? Картоплі та оліі? Чи доводилося вам раптово познайомитися на вулиці з власною дружиною/чоловіком, яким/якою у вас спільна донька? Ні? Тоді ви ще не все бачили в своєму житті. А ось подружжя Смітів і Мартінів можуть з вами поділитися цим досвідом. Головне потрапити до них у гості!

Абсурдна комедія "Голомоза співачка" Ежена Йонеско від молодих і раціональних акторів. Такого ви ще не бачили! Театр-абсурду на сцені Театру "МіжIIIКолон"

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber