Concert Georgy Matviiv in Kyiv - 1

Georgy Matviiv

Kyiv, 20 November 2017 , 19:30
Дом Мастер Класс Дом Мастер Класс
ул. Б. Хмельницького, 57Б
Kyiv
+380445905555
Sales closed
#IndieBandura Бандура у стилях імпресіонізм, джаз, блюз и неокласік в аудіо-візуальному концерті #IndieBandura у «Майстер-класі». Георгій Матвіїв – бандурист-віртуоз, композитор, винахідник новітніх прийомів гри на бандурі, котрий змусив звучати інструмент по-новому, в цьому можна переконатися під час прослуховування його чотирьох альбомів авторської музики. Виявляється, бандура – це не лише народні мотиви. Завдяки Гергію Матвіїву ви дізнаєтесь на що справді спроможна бандура-соло, яка часом буде звучати як невеликий оркестр. У першому відділенні концерту ви почуєте авторську музику у супроводі відео-ряду найкрасивіших місць України, знятих з височини пташиного польоту. У невимушеній атмосфері другого відділення Георгій поділиться з аудиторією секретами майстерності, окремо продемонструє деякі із винайдених їм прийомів гри на інструменті, поряд з виконанням авторських творів і оригінальних прочитань світових хітів. Георгій - перший і єдиний український музикант, котрий прийняв участь в Європейському джазовому Оркестрі. Такої бандури ви ще не чули!


Order and buy tickets on Georgy Matviiv you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert Georgy Matviiv in Kyiv will held 20 November 2017 , 19:30, Дом Мастер Класс.

#IndieBandura

Бандура у стилях імпресіонізм, джаз, блюз и неокласік в аудіо-візуальному концерті #IndieBandura у «Майстер-класі».

Георгій Матвіїв – бандурист-віртуоз, композитор, винахідник новітніх прийомів гри на бандурі, котрий змусив звучати інструмент по-новому, в цьому можна переконатися під час прослуховування його чотирьох альбомів авторської музики. Виявляється, бандура – це не лише народні мотиви. Завдяки Гергію Матвіїву ви дізнаєтесь на що справді спроможна бандура-соло, яка часом буде звучати як невеликий оркестр.

У першому відділенні концерту ви почуєте авторську музику у супроводі відео-ряду найкрасивіших місць України, знятих з височини пташиного польоту. У невимушеній атмосфері другого відділення Георгій поділиться з аудиторією секретами майстерності, окремо продемонструє деякі із винайдених їм прийомів гри на інструменті, поряд з виконанням авторських творів і оригінальних прочитань світових хітів.

Георгій - перший і єдиний український музикант, котрий прийняв участь в Європейському джазовому Оркестрі.

Такої бандури ви ще не чули!

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber