theatre performance Французский ужин in Kyiv

Французский ужин

Kyiv, 11 February 2018 , 19:00
The Tchaikovsky National Music Academy of Ukraine The Tchaikovsky National Music Academy of Ukraine
ул. Архитектора Городецкого, 1-3/11
Kyiv
+380445905555
Sales closed
«ФРАНЦУЗЬКА ВЕЧЕРЯ» — Марк Камолетті Комедія на 2 дії До дня закоханих запрошуємо вас провести прекрасний вечір зі своєю коханою половинкою на виставі «Французька вечеря» та отримати масу задоволення та море позитивних емоцій! Курйозна, яскрава та граціозна комедія«Французька вечеря» – одна з тих вистав, що не визнаючи кордонів живуть на сценах п’яти континентів, маючи шалений успіх у глядачів. Це класичний приклад комедії положень на межі фарсу, де інтрига побудована на подружніх зрадах і безкінечних непорозуміннях. Події розгортаються у будинку французької сім’ї неподалік від Парижу напередодні уїк-енду. Чоловік, дізнавшись про від’їзд дружини до матері, запрошує до себе розкішну коханку, а також свого давнього друга Роберта, який вже давно є коханцем його дружини. Отже, складається вельми комічний квартет: сімейна пара і двоє коханців. Події стрімко розвиваються, герої потрапляють у кумедні ситуації, і до яких тільки хитрощів не вдаються господарі та їхні гості, щоб приховати факти взаємної зради! Постановка та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров Сценографія – заслужений працівник культури України Олександр Симоненко Художник по костюмах – Тетяна Карасьова У виставі беруть учать: нар.арт.Укр. Валентин Судак, засл.арт.Укр. Оксана Гребенюк, засл.арт.Укр. Олександр Куковєров, засл.арт.Укр. Наталія Максименко, арт. Едуард Брагіда,арт. Вікторія Пеняєва, арт. Тетяна Шумейко.

Order and buy tickets on Французский ужин you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Французский ужин in Kyiv will held 11 February 2018 , 19:00, The Tchaikovsky National Music Academy of Ukraine.

«ФРАНЦУЗЬКА ВЕЧЕРЯ» — Марк Камолетті

Комедія на 2 дії

До дня закоханих запрошуємо вас провести прекрасний вечір зі своєю коханою половинкою на виставі «Французька вечеря» та отримати масу задоволення та море позитивних емоцій!

Курйозна, яскрава та граціозна комедія«Французька вечеря» – одна з тих вистав, що не визнаючи кордонів живуть на сценах п’яти континентів, маючи шалений успіх у глядачів. Це класичний приклад комедії положень на межі фарсу, де інтрига побудована на подружніх зрадах і безкінечних непорозуміннях.

Події розгортаються у будинку французької сім’ї неподалік від Парижу напередодні уїк-енду. Чоловік, дізнавшись про від’їзд дружини до матері, запрошує до себе розкішну коханку, а також свого давнього друга Роберта, який вже давно є коханцем його дружини. Отже, складається вельми комічний квартет: сімейна пара і двоє коханців. Події стрімко розвиваються, герої потрапляють у кумедні ситуації, і до яких тільки хитрощів не вдаються господарі та їхні гості, щоб приховати факти взаємної зради!

Постановка та музичне оформлення – заслужений артист України Андрій Бакіров

Сценографія – заслужений працівник культури України Олександр Симоненко

Художник по костюмах – Тетяна Карасьова

У виставі беруть учать:

нар.арт.Укр. Валентин Судак,
засл.арт.Укр. Оксана Гребенюк,
засл.арт.Укр. Олександр Куковєров,
засл.арт.Укр. Наталія Максименко,
арт. Едуард Брагіда,
арт. Вікторія Пеняєва,
арт. Тетяна Шумейко.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber