Set Kyiv by default? Yes, I agree / No thanks
1, 2 and 9 May — call-center is work from 11:00 to 17:00
Concert Національний відбір «Євробачення-2017» in Kyiv

Національний відбір «Євробачення-2017», 3 тур

Kyiv, 18 February 2017 , 18:00
Palace of Culture NTUU Palace of Culture NTUU
пр. Победы, 37
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Увага! Трансляція в прямому ефірі. Використовується спецтехніка. Після 3 дзвінка вхід до зали заборонений.Національний відбір «Євробачення-2017»Національні відбіркові тури євробачення 2017 стартують в Києві!Телеканал СТБ та UA:Перший проводять зйомки відбіркових турів виконавців для участі в «Євробаченні 2017». На вас чекають жива музика та вокал, емоції, креативні ідеї та неймовірні виступи. Оцінювати конкурсантів буде композитор та музикальний продюсер Костянтин Меладзе та переможниця Євробачення 2016 Джамала!25.02 не пропустіть можливість придбати квиток на фінал національного відбору!1.       Сальто Назад - «О, Мамо!»2.       MELOVIN - «Wonder»3.       O.Torvald - «Time»4.       ILLARIA - «Thank You For My Way»5.       TAYANNA - «I Love You»6.       ROZHDEN - «Saturn»Зйомки всіх ефірів відбудуться у палаці культури "КПІ", м. Київ, проспект Перемоги, 37. Можливі затримки по часу. Прохання не запізнюватися.Не вагайтеся: обирайте дату відбіркового туру та купуйте квитки вже сьогодні і не втрачайте можливість побачити на власні очі виступ наступної зірки євробачення в Україні!Станьте першими, хто зустріне перемогу!Дітям до 5 років вхід безкоштовний, без надання окремого місця. Діти до 3 років на ефіри не допускаються.

Order and buy tickets Національний відбір «Євробачення-2017», 3 тур can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Concert Національний відбір «Євробачення-2017» in Kyiv will held 18 February 2017 , 18:00.

Увага! Трансляція в прямому ефірі. Використовується спецтехніка. Після 3 дзвінка вхід до зали заборонений.

Національний відбір «Євробачення-2017»

Національні відбіркові тури євробачення 2017 стартують в Києві!

Телеканал СТБ та UA:Перший проводять зйомки відбіркових турів виконавців для участі в «Євробаченні 2017». На вас чекають жива музика та вокал, емоції, креативні ідеї та неймовірні виступи. Оцінювати конкурсантів буде композитор та музикальний продюсер Костянтин Меладзе та переможниця Євробачення 2016 Джамала!

25.02 не пропустіть можливість придбати квиток на фінал національного відбору!

1.       Сальто Назад - «О, Мамо!»
2.       MELOVIN - «Wonder»
3.       O.Torvald - «Time»
4.       ILLARIA - «Thank You For My Way»
5.       TAYANNA - «I Love You»
6.       ROZHDEN - «Saturn»

Зйомки всіх ефірів відбудуться у палаці культури "КПІ", м. Київ, проспект Перемоги, 37. Можливі затримки по часу. Прохання не запізнюватися.

Не вагайтеся: обирайте дату відбіркового туру та купуйте квитки вже сьогодні і не втрачайте можливість побачити на власні очі виступ наступної зірки євробачення в Україні!

Станьте першими, хто зустріне перемогу!

Дітям до 5 років вхід безкоштовний, без надання окремого місця. Діти до 3 років на ефіри не допускаються.

 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram