theatre performance Two for the Seesaw in Kyiv

Two for the Seesaw

Kyiv, 14 January 2018 , 17:00
Театр «Актор» Театр «Актор»
вул. Велика Житомирська, 40
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Двоє на гойдалці Кохання в стилі джаз у 2-х діях Автор: Вільям Гібсон Режисер: Валерія Демченко Актори: Анатоль Фон-Філандра, Катерина Варченко Ця історія почнеться у величезному, чужому для Нього місті, у ранні вересневі сутінки. Коли єдине, що хочеться зробити, стоячи на одному з чудових мостів Нью-Йорку, – це зробити крок униз. Але серед мільйонів людей, крізь гул курних вулиць та блискучі бродвейські вогні, Він, у намаганні покінчити зі своїм минулим життям, знайде Її. Кажуть, зрідка Бог у пориві співчуття до безлічі нещасних дурнів, створює для них одну таку Гітель... Щоб допомогти. Так, це одна з тих неймовірно простих історій про Кохання. Кохання, схоже на мелодію у стилі джаз. Непередбачуване, невловиме і трішки сумне. Чи перетворяться Він і Вона у таке зрозуміле «Ми»? Тривалість вистави 1 година 50 хвилин без антракту.


Order and buy tickets on Two for the Seesaw you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Two for the Seesaw in Kyiv will held 14 January 2018 , 17:00, Театр «Актор».

Двоє на гойдалці

Кохання в стилі джаз у 2-х діях

Автор: Вільям Гібсон

Режисер: Валерія Демченко

Актори: Анатоль Фон-Філандра, Катерина Варченко

Ця історія почнеться у величезному, чужому для Нього місті, у ранні вересневі сутінки. Коли єдине, що хочеться зробити, стоячи на одному з чудових мостів Нью-Йорку, – це зробити крок униз. Але серед мільйонів людей, крізь гул курних вулиць та блискучі бродвейські вогні, Він, у намаганні покінчити зі своїм минулим життям, знайде Її.

Кажуть, зрідка Бог у пориві співчуття до безлічі нещасних дурнів, створює для них одну таку Гітель... Щоб допомогти. Так, це одна з тих неймовірно простих історій про Кохання. Кохання, схоже на мелодію у стилі джаз. Непередбачуване, невловиме і трішки сумне. Чи перетворяться Він і Вона у таке зрозуміле «Ми»?

Тривалість вистави 1 година 50 хвилин без антракту.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber