Amazing kaleidoscope! Teleport 360 in Kyiv

Amazing kaleidoscope! Teleport 360

Kyiv, 12 November 2017 , 15:00
ВДНГ ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1
Kyiv
+380445905555
Sales closed
Other dates 27.05, 27.05, 28.05
Наукова квест-місія “Дивовижний калейдоскоп” Вирушайте разом з нашими спецагентами у неймовірну кольорову подорож! Все навколо нас перетвориться на кольоровий феєрверк і навіть тінь наша стане кольоровою! Хочете дізнатись, що робить листя зеленим? Або як перетворити білі квіти на сині за допомогою прозорої рідини? Чи може завжди мріяли перевірити силу повітря? Тоді гайда разом з нами! Надзвичайні перетворення, карколомні загадки, цікаві завдання, справжні наукові дослідження та гарний настрій гарантуємо! Під час дивовижної експедиції ми: cтворимо кольорову тінь виділимо “зелене серце” рослин знайдемо код у квітучому саді поглянемо на світ через незвичайні окуляри перевіримо себе на кмітливість та винахідливість отримаємо величезну порцію задоволення та нових вражень!


Order and buy tickets on Amazing kaleidoscope! Teleport 360 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Amazing kaleidoscope! Teleport 360 in Kyiv will held 12 November 2017 , 15:00, ВДНГ.

Наукова квест-місія “Дивовижний калейдоскоп”

Вирушайте разом з нашими спецагентами у неймовірну кольорову подорож! Все навколо нас перетвориться на кольоровий феєрверк і навіть тінь наша стане кольоровою! Хочете дізнатись, що робить листя зеленим? Або як перетворити білі квіти на сині за допомогою прозорої рідини? Чи може завжди мріяли перевірити силу повітря? Тоді гайда разом з нами! Надзвичайні перетворення, карколомні загадки, цікаві завдання, справжні наукові дослідження та гарний настрій гарантуємо!

Під час дивовижної експедиції ми:

cтворимо кольорову тінь

виділимо “зелене серце” рослин

знайдемо код у квітучому саді

поглянемо на світ через незвичайні окуляри

перевіримо себе на кмітливість та винахідливість

отримаємо величезну порцію задоволення та нових вражень!

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber